Як првильно стежити за зубами.

3-4-2019
Як првильно стежити за зубами.

Догляд за порожниною рота включає в себе своєчасну чистку зубів натуральними зубними пастами на основі трав і спецій, щоденне чищення мови, щоденний масаж ясен, а також полоскання порожнини рота після прийому їжі. Зуби потрібно чистити зубною пастою і щіткою кожен вечір після їжі перед сном і щоранку після пробудження. Не натискайте сильно на щітку, щоб не пошкодити емаль. Якщо сильно натиснути на віник, то він не буде підмітати, а просто расплющится.

Щітка повинна злегка торкатися зубів. Потрібно робити выгребательные руху щіткою, тобто верхні зуби чистити зверху вниз, а нижні знизу вгору. Так потрібно робити з зовнішньої і внутрішньої сторони зубів по 30 разів. Потім потрібно прочистити верхню поверхню великих зубів по 30 разів зверху, знизу і з кожної сторони. Передні зуби чистяться тільки з зовнішньої і внутрішньої сторони. Таким чином, чистка зубів займає близько трьох хвилин. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://dentfamily.com.ua/.
При чищенні зубів обполіскуйте рот теплою водою, так як від крижаної води руйнується емаль зубів, і зуби стають чутливими. Краще не чистити зуби взагалі, чим чистити холодною водою. Вона надає дезинфікуючу і антисептичну дію. Обполіскуйте рот водою після кожного прийому їжі, а якщо є можливість, то чистите зуби щіткою і зубною пастою. Замість зубочистки використовуйте зубну нитку.

Для чищення зубів можна використовувати порошки на травах. Сучасні зубні пасти в звичайних магазинах часто не справляються зі своїми завданнями, а іноді навіть завдають шкоди зубам і здоров’ю. Найгірші зубні пасти — ті, які рекомендовані стоматологами. Хто хоче залишитися без роботи. Хіба вовки можуть вчити ягнят як рятуватися від хижаків. Мова пов’язаний з травною системою і всі неполадки і накопичення токсинів відразу видно мовою. Мова здорової людини повинен бути рожевим. Ненормальна червоність, як і ненормальна блідість говорять про певні хвороби організму.
Сильний наліт на мові свідчить про скупчення токсинів в організмі, або вказує на те, що з’їдена напередодні ввечері їжа не повністю переварити. Також про це сигналізує поганий запах з рота.

Якщо вранці мовою білий наліт — це дисфункція шлунка, сірий — підшлункової залози, жовтий — печінки. Якщо у вас є перераховані вище ознаки, то вам потрібно почистити свій організм. Про це докладніше в статті Очищення організму. Очищення мови — важлива щоденна процедура, яка допоможе вам стежити за своїм здоров’ям. Обов’язково очищайте мову вранці після пробудження перед чищенням зубів. Очищення мови не тільки підтримує гігієну, але також допомагає зберігати смакові відчуття.

Мова відповідає за сприйняття смаку. Чистий мову більш чітко сприймає смаки. Для чищення язика можна використовувати спеціальний скребок, але якщо його у вас немає, то підійде срібна або навіть звичайна ложка. Зчищайте наліт рухами від основи до кінчика, поки не очистіть мову.