Як розкроїти лдсп

6-9-2019


Меблевий паперово — шаруватий пластик – це матеріал, виготовлений з декількох шарів декоративного паперу, просоченого смолами, і декількох шарів крафт — паперу, яка в свою чергу просякнута фенольними сполуками. Під впливом високої температури і тиску шари пресуються між собою, утворюючи міцний обробний матеріал. Область застосування пластику визначається його будовою, кількістю шарів, якістю смол, структурою поверхні, наявність спеціальних оверлеїв. Рівень емісії фенолу набагато нижче ГДК. Завдяки цій якості HPL часто використовують в якості бар’єру при виготовленні виробів на основі ДСП, МДФ. Зверху HPL — ламінат покритий захисною плівкою (поліестер), яка захищає поверхню під час постформирования. Заготовки, вкриті HPL, не кришаться при розкрої, не ламаються при зберіганні і транспортуванні, не роблять впливу на продукти харчування. HPL володіє зносостійкістю, високою якістю поверхні, широкою гамою декорів.
Також хочемо вам порекомендувати раскрой лдсп москва
Всі перераховані вище якості забезпечили повсюдне застосування HPL — ламінату у виробництві меблів для дому, меблі для офісу, шкіл і лабораторій. А так само їм облицьовують меблеві фасади, підвіконня, стільниці, двері. Трудногорочий пластик використовується для внутрішньої обробки вагонів, суден, ліфтів, виробничих приміщень. Зазвичай пластик HPL приклеюють на МДФ, ДСП, фанеру. Перед цим необхідно впевнитися, що температура і вологість пластику, клею і підкладки оптимальні. Важливо використовувати плитний матеріал з ідеально відшліфованою поверхнею, рівними краями, без дефектів і сколів. Так само необхідно забезпечити умови чистоти, щоб виключити потрапляння сторонніх часток під ламінат. У процесі склеювання дуже важливо забезпечити рівномірний тиск і температуру. Це легко досягається при роботі на спеціальному професійному обладнанні. Це вбереже заготовки від нерівномірного розширення. Для виготовлення фасадів, стільниць, підвіконь використовують технологію «постформінг».
Постформінг – технологія облицювання плитного матеріалу меблевим пластиком, в ході якої HPL — ламінат загинається з площини на крайку (постформируется), а поверхня набуває монолітний вигляд. Шов між площиною і кромкою відсутня, що збільшує експлуатаційні властивості виробу, так як виключається попадання вологи і відшарування паперово — шаруватого пластику. Покриття пластиком за технологією » постформінг підвищує стійкість вироби до механічних, хімічних впливів.
Виготовляємо меблеві фасади, стільниці, підвіконня.
В виробництві використовуємо пластик HPL різних виробників:,,,, ,,. В асортименті понад 250 кольорів та декорів пластику.