Як стежити за м’якими меблями.

2-20-2019

Як стежити за м’якими меблями.

М’які меблі – елемент дизайну і меблювання кожного будинку. Як правило, вона набувається на тривалий час, а не на пару років. Ретельний вибір і облік всіх необхідних параметрів до покупки дивана однозначно впливають на термін служби виробу, однак, щоб продовжити його максимально після придбання варто прислухатися до певних рекомендацій по догляду. У момент вибору м’яких меблів важливо звернути увагу на матеріал і якість оббивки, яка зношується в процесі експлуатації швидше інших елементів конструкції. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Заказать Химчистку дивана на Троещине.
Тканинні і шкіряні дивани мають різну специфіку догляду. Розглянемо кілька рекомендацій на прикладі найбільш актуальних варіантів оббивного матеріалу. Основні рекомендації по догляду за тканинними диванами – акуратна експлуатація та періодична сухе прибирання. Однак, від появи плям на оббивної тканини ніхто не застрахований , і якщо вони все-таки з’явилися – дотримуйтесь наступних правил: Сучасні виробники використовують у виробництві безліч варіантів текстильної оббивки.
Однак, зверніть увагу – засіб не повинно бути з нафтопродуктів і спирту. Регулярне використання пилососа на поверхні збереже блиск текстури і видалити дрібні забруднення і пил з поверхні виробу. Важливий нюанс догляду за оксамитовою оббивкою – категорично забороняється використання пилососа. Поверхня може бути зіпсована, а первісний вигляд дивана безповоротно втрачено.