Як тримати свою вагу в нормі.

5-16-2018

Як тримати свою вагу в нормі.
Мало скинути зайві кілограми – важливо знати, як утримати вагу після схуднення і активно робити кроки в цьому напрямку. Кому хоча б одного разу вдалося схуднути, напевно скаже, що підтримання ваги в нормі набагато важче, ніж сам процес скидання зайвих кілограмів. Дослідження показують, що серед людей, яким вдається значно знизити вагу, щонайменше, третина незабаром набирає як мінімум колишню масу. І це насправді так, причому незалежно від способів, з допомогою яких ви худнете, навіть якщо це спорт. Частина проблеми пов’язана з поведінкою. Люди розслабляються, роблять собі поблажки, починають трохи рідше займатися спортом, трохи більше їсти. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Жиросжигающее средство Slimagic.
Частина проблеми пов’язана із загальною біологією. Коли ви знижуєте вагу, у вашому організмі включаються відчуття голоду і гормональні механізми, щоб відновити втрачене, що є давнім захисним механізмом на випадок неврожаю і голоду, але в сучасному суспільстві виявляється контрпродуктивним. Як же назавжди зберегти вагу після схуднення? За допомогою спорту ви не залишитеся тільки у формі, але і отримаєте багато задоволення. Національний регістр контролю ваги повідомляє, що люди, яким вдається знизити вагу, кожен день займаються фізичними вправами: приблизно 60-75 хвилин вправ з середньою інтенсивністю, таких як швидка ходьба, або 35-45 хвилин більш інтенсивних вправ, таких як заняття велоспортом.
Будемо вважати, що для вас це пройдений етап. Даний рівень фізичної активності необхідний не тільки для спалювання калорій (що є, звичайно ж, головним пріоритетом). Він чинить серйозний вплив на самопочуття, рівень стресу, апетит і гормональний баланс. Коли ви худнете, в організмі запускається ланцюг реакцій, спрямованих на відновлення колишньої ваги. Така активність допомагає регулювати рівень лептину — гормону, що відповідає за апетит. Так кажуть експерти, які вивчили вплив на вагу тіла співвідношення між споживанням і спалюванням калорій. Так і є.