Як вибирати насіння для посадки соняшнику.

8-30-2018

Як вибирати насіння для посадки соняшнику.

Продаж посівного матеріалу, засобів захисту рослин і сільгосптехніки. Це дасть можливість запобігти створення несприятливих, а іноді і критичних, наступу фаз розвитку культурної рослини. Єдиного наукового висновку щодо чітких термінів старту висіву насіння соняшника немає. Сьогодні на аграрному ринку існує стільки сортових і гібридних видів і різновидів цієї культури, що узагальнювати для всіх одні і ті ж терміни було б неправильно. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі семена подсолнечника в украине.
Морфобиологические ознаки, скоростиглість, стійкість до вилягання, затінення, захворювань, стресових ситуацій у всіх цих видів і підвидів різні. Європейські селлекционеры зуміли вивести досить потужні насіння, які, при правильному розпорядженні фермера, зможуть дати відмінний урожай, але їх характеристики будуть відрізнятися від вітчизняних варіантів, тому підходи повинні бути з урахуванням цих особливостей. Не останню роль відіграють і грунтово — кліматичні умови, від яких також залежить розвиток рослини і його продуктивність.
Тим не менш, фермерів не можуть не хвилювати актуальні питання, коли висівати соняшник. Які показники брати за орієнтир. Наскільки важлива температура ґрунту і календарні дати. Стежити за температурою ґрунту, коли починати сівбу соняшнику, треба обов’язково. До уваги береться посевмат тих гібридів, які фермер збирається висівати. Різні насіння гібридів соняшнику будуть по — різному реагувати на температуру грунту, отже, строки посіву не зійдуться, але цей критерій однаково важлива для всіх.