Як вибрати бігову доріжку

2-11-2020


Бігова доріжка відноситься до групи кардіотренажерів і є одним з найбільш популярних у світі тренажерів для підтримки фізичної форми, а так само тренування і зміцнення серцевої — судинної системи, сприяє позбавленню від зайвої ваги. Призначення бігової доріжки виражається в можливості імітації таких популярних вправ, як біг і ходьба. Останнім часом тренуватися вдома є унікальною можливістю, цим самим ви економите на фітнес — центрі і на час, витрачений на його відвідування. Розглянемо докладніше види бігових доріжок ,а так само плюси і мінуси. Домашні бігові доріжки розділяють на два класи: механічна (без електродвигуна) і електрична ( оснащена електродвигуном). Також хочемо вам порекомендувати купить беговую дорожку

Механічні бігові доріжки мають незаперечні переваги. По — перше, це ціна, по — друге, незалежність від електрики, але найголовніша відмінність — це зусилля, яке розвивається при використанні тренажера. Справа в тому, що біг на механічній доріжці найбільш близький до природного. Ви штовхаєте ногами полотно доріжки, докладаючи певне зусилля. У цьому випадку, ноги отримують силову, залежить від параметрів, навантаження. В якості основної налаштування служить регулювання сили гальмування полотна. Існують доріжки з механічним і магнітним механізмом гальмування. Другий краще, оскільки створює рівномірний опір, без ривків, як у випадку з механічним.
Основні показники, які можна зняти з механічною бігової доріжки — це швидкість бігу, кількість витрачених калорій, час тренування (пройдена дистанція) та показники пульсу. Головна відмінність електричної бігової доріжки від механічної – наявність електродвигуна, завдяки якому полотно тренажера приводиться в рух. Це найбільш важлива характеристика електричної доріжки.

Від величини цього параметра залежить не тільки швидкість переміщення полотна, а також максимальна маса займається. Електрична бігова доріжка вміщує в собі всі опції, які притаманні механічної доріжці, а також надають додаткові можливості. Наприклад, деякі моделі оснащені комп’ютером, за допомогою якого ви не тільки зможете спостерігати за параметрами тренування (швидкістю, часом, пульсом, кутом нахилу полотна, витратою калорій), але також самостійно змінювати їх у залежності від обраного режиму, або ж складати власні програми тренувань. Ще одна перевага електричної бігової доріжки – відсутність необхідності докладати зусилля при бігу, щоб переміщати полотно. При цьому можна виставити абсолютно будь-яку швидкість руху.
Інтернет магазин  спорттоварів — виробництво та продаж товарів для спорту .