Як вибрати електронні сигарети.


Як вибрати електронні сигарети.
Будь палить людина рано чи пізно приходить до рішення кинути курити. Але, як і було сказано в одній з останніх глав, пасткою «Легкого способу» є його легкість. І при черговому серйозному стресі сигарета опинялася в руках і просто намічалася чергова дата відмови від куріння «легким способом». Не скажу, що саме потреба в нікотині була спонукальним мотивом для чергової «першої затяжки». Скажу більше. Так і затягуючись сигаретою, ми дихаємо інакше, ніж без неї. Для більшості це свого роду заспокійлива або мобілізуюча дихальна гімнастика. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі жидкость для электронных сигарет.
А відмова від сигарети — це і зміна способу, стилю життя. Що для курців з великим стажем складніше, ніж, власне, відмова від нікотину. Всі відомі до недавнього минулого способи відмови від куріння не надто успішно справлялися із звільненням від психологічної тяги до сигарет. Все змінилося, коли з’явилася можливість придбати електронні сигарети. Які не змушують ламати усталений спосіб життя, долаючи психологічну залежність до звичних ритуалів, і успішно справляються з роллю поставки нікотину в організм.
Використовувати е-цигарку можна вдома, в офісі, в дуже багатьох місцях, де куріння заборонено (в Європі, де куріння заборонено повсюдно, в закладах громадського харчування на зауваження, що тут не курять, мені достатньо було сказати «це не сигарета, це персональний інгалятор» — і персоналу одразу ставало соромно за те, що вони образили практично інваліда). У поїздах «Сапсан» купити електронні сигарети пропонували прямо по трансляційній мережі. Clear, прозорий). З чого почати?). — спробуйте їх.