Як вибрати фітнес-зал?


На що звернути увагу при виборі фітнес залу

Врахуйте, що вам доведеться керуватися не відгуками і рекомендаціями, не інформацією на інтернет-сторінках фітнес клубів, а тільки лише своїми спостереженнями і висновками. Тому, приступаючи до вибору спортзалу, знайдіть прийнятні для себе варіанти і проаналізуйте їх згідно з критеріями, які ми вам пропонуємо.Пропоную вибрати http://stargym.kiev.ua/

Розташування

Цей пункт дуже важливий, адже саме відстань від вашого будинку/роботи до спортзалу буде багато в чому визначати настрій, в якому ви будете приходити на заняття: в піднесеному короткою прогулянкою або ж зіпсованому пробками і заторами. Новачкам рекомендується вибирати максимально близько розташовані спортзали, а більш досвідчені спортсмени можуть дозволити собі і віддалені фітнес клуби (але за умови, що до нього можна добратися без проблем)

Великий вибір вільних ваг і тренажерів Роблячи вибір на користь фітнес клубу, зверніть увагу на його технічне оснащення. Кількість тренажерів і вільних ваг повинно бути пропорційно кількості відвідувачів. Не слід віддавати перевагу залах з достатком тренажерів і недоліком штанг, гир і гантелей, адже вільні ваги відіграють важливу роль у фітнесі. Пам’ятайте, що оснащеність повинна оцінюватися не тільки в кількісному, але і в якісному аспекті.

Завантаженість залу і доступність устаткування в години пік

Вибір тренажерного залу краще всього проводити під час особистого відвідування в години пік. Спортзали зазвичай максимально навантажені з 6 до 10 годин вечора в будні дні, саме в цей час офісні працівники компенсують свій сидячий спосіб життя спортивними навантаженнями. Оцініть, наскільки в ці години просторі приміщення, чи немає черг до обладнання, комфортно перебувати з великою кількістю людей у великому залі. Це варто зробити, навіть якщо ви плануєте відвідувати фітнес клуб в денні години, щоб упевнитися в якісній роботі закладу.

Вентиляція

Складно уявити, наскільки важливий цей аспект у виборі тренажерного залу. Він може бути чудово оснащений, подобатися вам у всіх відносинах, але недостатня провітрювання приміщень зможе легко поставити хрест на комфортних заняттях. Оцінити вентиляцію досить просто: коли ви заходите в нього, вам трохи прохолодно без верхнього одягу, а під час занять вже тепло. Особливу увагу зверніть на вентиляцію в тих зонах, де розташовані кардіо тренажери, адже саме там вам доведеться попотіти сильніше всього.

Чистота

Так, чистота прямо не впливає на якість тренування. Але погодьтеся, набагато приємніше займатися в чистому приміщенні. Як тренажерний зал, так і роздягальні з душовими повинні бути ідеально прибрані, якщо ви плануєте займатися всерйоз.

Кваліфікація тренерського складу

Будь-який поважаючий себе фітнес клуб на першу вимогу надає інформацію про своїх тренерів, а багато хто публічно виставляють її на спеціальних стендах. Навіть якщо ви не хочете користуватися послугами тренера, зверніть увагу на кваліфікацію тренерського складу. Фітнес клуб, що дорожить своєю репутацією, буде брати на роботу тільки тренерів з дипломами і сертифікатами, що підтверджують професіоналізм і компетентність. Наявність додаткових послуг Найчастіше додаткові послуги є привабливою прийомом для жіночої половини відвідувачів. Не варто переоцінювати ці пропозиції, як не варто й недооцінювати їх. Можливо, педикюр, солярій і салон краси виявляться зайвими, коли як сауна, басейн, масажні кабінети будуть приємним доповненням для ваших тренувань.

Групові заняття

Для багатьох людей перспектива індивідуальних занять є не самою приємною, тоді як групові заняття дозволять відчувати себе більш впевнено. Якщо вам комфортніше займатися в групі, то зверніть увагу на пропозиції фітнес клубу за груповим заняттям, щоб вибрати собі відповідний варіант.

Консультації дієтолога

Тренер – це не єдиний фахівець, чия допомога вам знадобиться в фітнес клубі. Дуже добре, якщо у вас буде можливість консультації дієтолога, який зможе грамотно розповісти вам про правильне харчування під час тренувань і при необхідності скласти персональну дієту. Зрозуміло, дієтолог в спортзалі має бути справжнім професіоналом своєї справи з медичною освітою, а не горе-лікарем, знання якого обмежені набором популярних в інтернеті дієт. Тому не бійтеся вимагати документи, що підтверджують кваліфікацію. Вартість абонементу В питанні про те, як вибрати фітнес зал, багато орієнтуються тільки на вартість абонемента, фокусуються на найвигідніших варіантах. Насправді, низька вартість занять повинна насторожити, адже якісна послуга не може бути дешевою. Існує кілька винятків. Низьку ціну за свої послуги представляють тільки відкрилися фітнес-клуби, які прагнуть залучити максимум клієнтів. Також невелика вартість деяких занять буває виправдана сезонними акціями та спеціальними пропозиціями. У цих випадках низька ціна абонемента не повинна викликати у вас побоювання. В інших ситуаціях за «безкоштовним сиром» гарантовано криється каверза.

Пробне заняття в спортзалі

Багато фітнес клуби надають можливість пробного відвідування безкоштовно для потенційних клієнтів. Якщо ті клуби, які сподобалися вам, що надають таку можливість – обов’язково скористайтеся нею. Тільки побачивши особисто роботу тренажерного залу, можна переконатися в правильності вибору. Поспілкуйтеся з відвідувачами, огляньте роздягальні, душові та зали, познайомтеся з персоналом і сміливо зупиняйтеся на вподобаному варіанті.