Як вибрати Газосигналізатор токсичних газів

6-9-2019
Призначення даного пристрою — регулярне вимірювання і оцінка концентрацій газів або строкові вимірювання. Його відмінністю від інших моделей є дуже швидкий перехід до вимірам після включення (близько 30 секунд). Прилад дозволяє вимірювати гранично високі концентрації газів з високою точністю, що не позначається на терміні служби його сенсорів. Також хочемо вам порекомендувати сигнализатор горючих газов

Газоаналізатор testo для експертів, що дозволяє аналізувати концентрацію кисню, вуглекислого та чадного газу. Є можливість обнулення газових сенсорів без видалення зонда з газоходу. Пам’ять на 400 блоків не дозволить втратити важливі вимірювання. Як і на інші моделі Testo, гарантія на даний прилад становить 4 роки. В комплекті є інструкція на російській мові. Аналізатор testo 340 Функціональні особливості: Вбудована функція розширення вимірювального діапазону дозволяє проводити безперервні вимірювання при високих концентраціях газу.

Вбудовані магніти для кріплення приладу до котла. Св — ва продовжено до.
Область застосування: у приміщеннях котелень різної потужності, які працюють на.
Призначений для видачі сигналізації про перевищення встановлених значень об’ємної частки горючих газів і масової концентрації оксиду вуглецю в повітрі.
Область застосування: установка в приміщенні котелень різної потужності, що працюють на зрідженому та природному газах, а також у невибухонебезпечних зонах інших виробничих, адміністративних та житлових приміщень.

Призначений для вимірювання довибухонебезпечних концентрацій багатокомпонентних повітряних сумішей горючих газів і парів та видачі світлового і звукового сигналів при досягненні порогових значень.
Область застосування: у процесі видобутку, переробки, транспортування газу, нафти та нафтопродуктів; на об’єктах газових господарств, в автомобільних господарствах, на заправках; на промислових підприємствах (фарбувальні.
Призначений для вимірювання вмісту кисню в повітрі.
Призначений для вимірювання вмісту кисню і суми горючих газів (з градуюванням по метану, пропану, гексану, водню, оксиду вуглецю або іншому пального газу за вибором споживача) у повітрі.
Незамінний для забезпечення безпечних умов праці у підземних комунікаціях і колодязях.