Як вибрати гінеколога

4-19-2017

Найважливішим лікарем в житті будь-якої дівчини є, безсумнівно, компетентний гінеколог. Адже жіноче здоров’я настільки слабка, що навіть невеликі заворушення можуть порушити його гормональний стан і принести представницям прекрасної статі чимало проблем.Пропоную центр репродуктивной медицины

Фахівці рекомендують відвідувати цього лікаря не рідше одного разу за півроку, причому лікар повинен бути один і той же. Але, як же вибрати гінеколога, який лікар хороший, а який ні?

Останнім часом багато хто почав думати, що гінекологи в безкоштовних клініках не професійні. Більшість воліє звертатися в платні клініки, де весь без винятку персонал ввічливий і доброзичливий до клієнтів, а гінекологи (як прийнято вважати) компетентні. Однак це не завжди буває вірним рішенням – і в одному і в іншому такому закладі з однаковою ймовірністю можуть працювати далеко не найкращі і відповідальні учні медичних університетів.

Поради щодо вибору лікаря гінеколога
Для того щоб правильно оцінити хорошого гінеколога, необхідно звернути увагу на 2 параметра: професійний і професійно – психологічний. Давайте розберемося, які ж якості повинні бути у хорошого гінеколога?

— Хороший лікар – гінеколог повинен бути спокійним і доброзичливим.

— Він не повинен оцінювати зі свого боку вашу особисту життя, характер, поведінка і інтимні відносини.

— Під час прийому хороший лікар – гінеколог працює без поспіху, не квапить клієнта і не відволікається ні на що стороннє.

— В процесі виконання своєї роботи, хороший гінеколог ніколи не стане давати особистісних оцінок іншим лікарям своєї професії.

Професіоналізм гінеколога
Оцінити гінеколога на знання власної справи, тобто його професіоналізм можна за допомогою наступних критеріїв:

— оглядаючи пацієнта, грамотний гінеколог завжди буде коментувати свої дії та інформувати про можливі неприємні відчуття;

— хороший лікар ніколи і нікому не стане поширювати інформацію про стан вашого здоров’я;

— хороший лікар завжди пояснить, навіщо і для чого він виписує ті чи інші оральні контрацептиви та медичні препарати;

— хороший лікар – гінеколог стане рекомендувати вам оральні контрацептиви виключно після того, як ви здасте аналіз на гормони, і спираючись на нього;

— нормальний гінеколог завжди без праці озвучить і прокоментує будь-які записи у вашій карті, докладно пояснить діагноз і способи його лікування. Крім цього, він завжди без праці відповість на будь-які запитання, а відповіді на них будуть для вас чіткими і зрозумілими.

Останнім часом хороші лікарі (частіше в платних клініках) стали надавати клієнтам свої візитки, на яких зазначений контактний телефон лікаря. Це дуже зручно, так як при появі будь-яких питань, незрозумілих симптомів, прописаних ліків і так далі клієнт може зателефонувати лікарю особисто і все дізнатися. Клієнт також може попросити номер телефону або візитку лікаря, якщо він залишився задоволений консультацією, щоб прийшовши на прийом наступного разу потрапити саме до цього лікаря.

як вибрати гинекологаДля багатьох представниць прекрасної статі важливим критерієм вибору хорошого гінеколога є його стать. Молоді дівчата, особливо ті, хто йде на прийом вперше, намагаються не йти на прийом до чоловіка – гінеколога. Але ті жінки, які були на прийомі у гінеколога – чоловіки і на прийомі у гінеколога – жінки в більшості випадків стверджують, що чоловіки в цьому питанні набагато дбайливіше, делікатніше і уважніше ставляться до своїх пацієнтів, порівняно з жінками. Звичайно ж, приналежність людини до якогось підлозі ніяк не відбивається на його професійні навички і ставлення до клієнткам. Лікар завжди залишиться лікарем, і його не варто боятися. Найголовніше, щоб його робота була плідною та відповідальною.