Як вибрати клініку сурогатного материнства

11-7-2018

Как выбрать клинику сурогатного материнства
Ми забезпечуємо консультаційну підтримку як на початковому етапі програм (консультації з критеріями підбору донорів і сурогатних мам, консультації по цінам, умовам договорів, консультації з конкретних програм і клінікам, інші), так і в ході їх проведення. Всі надані нами консультації стосуються організаційних, юридичних і практичних аспектів програм.
Також хочемо вам порекомендувати на сайте
Юристи Центру сурогатного материнства «Артеміда» завжди готові відповісти на всі ваші запитання, надати юридичну консультацію за програмою сурогатного материнства та донорства яйцеклітин, оформлення необхідних документів, роз’яснити законодавчі вимоги і допомогти вибрати оптимальні рішення Вашого питання. Також Ви можете зберігати анонімність при спілкуванні.
Центр сурогатного материнства «Артеміда» може запропонувати Вам кілька різних типових послуг, як в комплексі, так і окремі послуги з супроводу появи на світ Вашої дитини. Ми з задоволенням допоможемо Вам підібрати потрібний комплекс послуг нашого центру виходячи з Ваших побажань. Ми готові не лише допомогти підібрати кандидатуру сурогатної матері або донора ооцитів, але і надати повну організацію і координацію всього процесу — від затвердження Вами кандидатури сурогатної матері аж до пологів та отримання свідоцтва про народження.
Центр сурогатного материнства «Артеміда» пропонує професійні та якісні послуги нотаріального засвідчення та нотаріального перекладу та легалізації документів для нерезидентів України, які бажають знайти сурогатну матір або донора ооцитів в Україні. Ми гарантуємо швидке, якісне і головне професійне виконання нашої роботи.
Якщо при народженні дитини природним шляхом питання про генетичну спорідненість постає вкрай рідко, то у випадку, коли має місце сурогатне материнство, документальне підтвердження цього фактора представляється життєво важливим. Ще на стадії укладання договору з сурогатною матір’ю вона ставиться до відома про те, що підстави для виплати їй компенсації за послуги входить тест, який підтверджує біологічна спорідненість виношеного нею дитини та генетичних батьків.
Перший документ вашої дитини – свідоцтво про народження. Багато, чекаючи на появу малюка на світ, готуються до цієї події, скуповуючи все потрібне і непотрібне в дитячих магазинах. Але ось лише деякі замислюються над тим, як оформити його перші документи і куди за цим слід звертатися. А адже це важливо – дізнатися всі нюанси, що стосуються реєстрації новонародженого заздалегідь, щоб потім в метушні вже після його народження нічого не пропустити і зібрати всі документи, тим більше якщо вашу дитину народить сурогатна мати.