Як вибрати косметику для чутливої шкіри

7-18-2017

img_0b7fe0bcc3dcf0f4120bdd07b98647c0
Чутливий тип шкіри дуже примхливий до різного роду зовнішніх впливів. Підібрати безпечні косметичні засоби для догляду за такою шкірою часом буває не просто, але надопомогу вам прийде косметика teosyal яка зроблена з безпечних компонентів і прекрасно підійде навіть для самої чутливої шкіри.

Не відповідний продукт здатний викликати роздратування і почервоніння.

Особливості складу

Розглядаючи склад тюбиків з косметикою, багато жінок навіть не підозрюють про небезпеку, яка може статися з їх шкірою після використання такого засобу. Підбір повної програми по догляду чутливою шкірою – процес довгий і часом обходиться нам безліччю помилок. Щоб вибрати правильну косметику в магазині, необхідно знати про деяких небезпечних компонентів, що містяться в ній.

Сульфат у складі доглядають коштів може набувати різні форми, але особливо часто виробники використовують два з них – «sodium laureth sulfate» і «sodium lauryl sulphate». На жаль, але вибрати косметику для чутливої шкіри, не містить сульфат, практично неможливо. Справа в тому, що даний компонент забезпечує очищення шкіри від забруднень, а значить ефективність лосьйонів для особи, гелів і пінок для вмивання без нього зводиться до нуля. Однак можна мінімізувати використання агресивної речовини. Сміливо купуйте косметичні продукти, в числі перших трьох компонентів яких відсутня сульфат.

Іншим потенційним подразником для чутливої шкіри може стати екстракт морських водоростей. Незважаючи на свою натуральність, цей компонент може викликати закупорювання пір, поява вугрової висипки або лущення. Подібну дію має і речовина альгінат, одержуваний з тих же водоростей.
Також у догляді за чутливою шкірою варто відмовитися від засобів, що містять діетаноламін (diethanolamine) і триетаноламін (triethanolamine). Найчастіше ці компоненти входять до складу звичайного мила. Саме тому багато дерматологи не рекомендують при чутливому типі шкіри використовувати для вмивання мило, яке згодом може викликати сухість, лущення та почервоніння очей. Перш ніж вибрати косметику для обличчя для чутливої шкіри, переконайтеся у відсутності у складі і таких компонентів:

Фруктові і саліцилові кислоти;
Спиртовмісні речовини;
Ретинол;
Штучні барвники та ароматизатори.
Вибір

Так як вибрати косметику для чутливої шкіри? Якщо говорити про доглядають засоби, то вони повинні бути максимально натуральними: ідеальними засобами стануть домашні маски для шкіри, лосьйони для обличчя і т. д. або кошти з розділу фітокосметики. Що стосується декоративної косметики, то і тут є свої особливості. Основу олівця для очей повинен становити натуральний віск. Менш алергенної вважаються чорна туш мінеральна пудра і тіні, тому зупиніть на них свій вибір.