Як вибрати лежанки для кішок

11-13-2018

Как выбрать лежанки для кошек
Яку б когтеточку ви не вибрали, не факт, що подарунок кішці сподобається. Щоб позбавити господарів від розчарування, багато виробників просочують матеріал свого виробу котячою м’ятою. Більшість кішок швидко розуміють, що краще запускати пазурі в легальну когтеточку, ніж вислуховувати настанови та повчання господарів, які виявили подерті шпалери або диван.
Також хочемо вам порекомендувати лежанки для кошек
Наші тільки на когтеточка! З дитинства. Старшому показали і отримав їжу. Тепер завжди мчить до когтеточка, отклячит зад, озираючись на господаря (бачить той його старання) люто точить кігті. Досить сказати: Ося, точи! І він це робить. Молодший взяв з нього приклад. ЖОДНИХ проблем! Більше ніде не точать! Когтеточки купували «стовпчики», щоб стійкі та високі. Коте повинен витягнутися в повний зріст!) Всім бажаю таких самих зразкових вихованців.
Дуже любив потягатись і точити кігті на кокосових підпорах для квітів. Вони так класно загрозливо гойдалися разом з високими драцену і фікусами. Ніяк не могли переконати точити про «спец. сизаль», поки не повісили на двері.
У старшого смуга ковроліну на всю висоту вхідних дверей — забратися і висіти з переможним кличем. У молодшого цілий косяк обтягнутий ковроліном з обох сторін, а нагорі полку. І похила дошка з ковроліном. Літати через дверний проріз на висоті мого зросту, гойдатися кверх…ногами — улюблені заняття.
Я пішла за когтеточку коли втомилася знімати кота зі стін і боковин дивана. Спочатку хотіла цілий лазательный центр зі стовпчиками та будиночками. А на місці пригледіла будиночок у якого всі стіни це когтеточка, Філя великий любитель в хованки пограти, тому такий в зоомаге самі з вусами. Тепер улюбленої заняття з розгону запрыгруть на будиночок а потім сповзти кігтями по стіні.
Більшість з нас вважає свого вихованця близьким, рідним істотою або навіть другом. І це прекрасно! Але проектуючи таке людське ставлення на кішку або собаку, не слід забувати про те, що, перш за все, це тварина іншого біологічного виду з абсолютно відмінними від наших потреб. Власники дуже часто забувають цю просту істину, особливо, коли мова йде про харчування. Дивіться відео про біологічно відповідному харчування для кішок і собак.