Як вибрати мовні школи у Чехії

5-19-2018

Чехія – це серце Європи, яке чарує туристів з усіх куточків світу своєю казковою атмосферою середньовічної. Побачивши своїми очима перлину Чеської республіки, старовинне місто Прагу, неможливо залишитися байдужим до краси цього центру Європи, де на кожному кроці очам мандрівника відкриваються нові архітектурні одкровення і барвисті панорами міста. Рекомендую курси для подготовка к поступлению в чешский вуз

Без знання мов одразу у внз студента не приймуть, тому, якщо ви плануєте в майбутньому вступати у вищий навчальний заклад в Чехії, то неодмінно варто підучити іноземну мову. Вчити чеську та англійську можна як на короткострокових заняттях в мовних школах Чехії, так і навчаючись на підготовчих курсах при внз, які розроблені відповідно до вимог вступних іспитів в чеський вуз.

Складно вчити чеську? Точно не так складно, як китайська чи японська. Російським студентам навчання чеської дається легше, ніж іншим іноземцям, так як чеський входить до групи слов’янських мов і багато в чому схожий на наш. А програми мовних шкіл у Чехії розроблені з урахуванням цих особливостей і націлені на швидке навчання швидкого мовлення та письма, подолання мовного бар’єру. Завдяки сучасним методикам вивчення мови в Чехії стає простим і доступним для людей з будь-яким рівнем знання мови. Мовні програми варіюються по тривалості і складності, в залежності від рівня підготовки студента: чеський для початківців, для середнього та просунутого рівня, спеціальні курси для підготовки до іспитів на ПМЖ, чеський для лікарів, отримання сертифікату для вступу до вузів Чехії.

Відмінною можливістю поєднати відпочинок у літні канікули з вивченням чеської або англійської мови стане навчання в зимовому таборі або літній мовній школі в Чехії. Дітям і підліткам канікули в літній школі в Чехії запам’ятаються активної дозвіллєвої, розважальної та екскурсійною програмою, спілкуванням і дружбою з однолітками з різних країн світу. Студенти мовних курсів постійно спілкуються іноземною мовою, що допомагає їм зробити швидкий і якісний прорив в освоєнні мови.

Цікаве навчання в мовному середовищі і активний відпочинок у серці Європи роблять канікули яскравими і цікавими як для дітей і молоді, так і для дорослих.