Як вибрати найкращий унітаз

6-12-2018

Серед широкого розмаїття моделей унітазів зробити правильний вибір не так-то й просто. Вироби, представлені на сучасному ринку, різняться між собою як за зовнішнім виглядом, так і за технічними характеристиками. Чому ж віддати перевагу? Найголовніше, щоб унітаз був естетичним, практичним і функціональним. Рекомендую унитаз Kolo Rimfree

При виборі унітазу обов’язково необхідно враховувати габарити приміщення, в яке ви плануєте встановити його. Якщо санвузол у вашій квартирі володіє досить скромними розмірами, бажано обирати серед підвісних моделей унітазів, які візуально займають меншу площу. Подібну проблему також зможе вирішити унітаз без бачка — в даному випадку передбачена установка змивного пристрою прямо у водопровідну трубу.

унитазЧто стосується внутрішньої конструкції унітазу, зараз представлений широкий вибір моделей як зі стандартною лійкою, так і з наявністю спеціальної «сходинки», яка запобігає сплеск води. При виборі тієї або іншої конструкції керуйтеся своїми особистими смаками і звичками.

Дуже важливу роль, звичайно ж, має матеріал, з якого виготовлений унітаз. В даний час для цих цілей використовують різні матеріали — фарфор, фаянс, сталь, чавун, пластик і навіть скло. Найбільш популярними і затребуваними на сьогодні є унітази з фаянсу і порцеляни. Ці дуже якісні і перевірені часом матеріали.

Порцеляна має мікропористу структуру, за рахунок якої здатний прослужити довше фаянсу — до п’ятдесяти років. До того ж, порцелянові унітази абсолютно не зберігають неприємних запахів, вони дуже легко піддаються чищенню і миття — а тому є більш зручними з практичної точки зору.

Як вибрати унитазФаянсовые вироби, на відміну від порцелянових, не настільки довго зберігають свій бездоганний зовнішній вигляд, а термін їх служби, як правило, не перевищує сорока років. Однак завдяки спеціальній технології випалу пористість фаянсу істотно зменшується, так що зовнішній вигляд готових виробів практично нічим не відрізняється від порцелянових аналогів.

Ще одним з важливих моментів, на який необхідно звертати увагу при виборі унітазу, є конструкція змиву. Вона може бути горизонтальною, вертикальною або косою. І вибір слід робити виходячи з розташування інженерних комунікацій у вашій оселі.

Найбільш часто зустрічається в наш час є горизонтальна конструкція змиву. Косий змив характерний для багатоквартирних будинків, які були зведені в другій половині двадцятого століття. А вертикальний змив, головним чином, зустрічається в невеликих котеджах, а також старих багатоквартирних будинках.

Якщо ж у вас є можливість вибирати вид каналізаційної комунікації, краще всього використовувати горизонтальний або вертикальний змив. Вертикальний ідеально підійде в тому випадку, якщо санвузол є маленьким. Завдяки подібній конструкції унітаз можна максимально наблизити до стіни, тим самим збільшивши вільний простір приміщення.

унитазИ нарешті, четверта важлива деталь унітазу, яку необхідно вшанувати увагою — це, звичайно ж, зливний бачок. У більшості випадків бачки входять у загальний комплект унітазу. Форми, розміри і конструкції цих пристроїв можуть бути найрізноманітнішими. В даний час представлені зливні бачки як з одного, так і з двома кнопками. Двокнопочні механізм дозволяє економити воду. При виборі обов’язково перевіряйте роботу кнопок — вони повинні натискатися легко і плавно, не заїдаючи.

Безшумна робота зливного бачка свідчить про його високу якість. Наявність значних шумів при заповненні бачка водою може мати дві причини: виробничий шлюб або неправильна установка виробу.

Крім моделі бачка, можна також вибирати і спосіб його розташування щодо самого унітазу. Сучасні виробники виготовляють як спільні, так і окремі конструкції. Спільні також називають компакт-дисками — у них зливний бачок монтується безпосередньо у верхній частині до унітазу. Моноблоки, тобто, конструкції з роздільним розміщенням складаються з прикріплюватися до спеціального каркаса підвісного унітазу, а також зливного бачка, який можна встановлювати на будь-якому рівні, в залежності від того, як вам буде зручніше користуватися.