Як вибрати обігрівач води.

2-16-2018

Як вибрати обігрівач води.
Так щоб прийняти душ, вам знадобиться не менше 8 кВт, а це можливо якщо ваш будинок підключений до трифазної електричної мережі. Тому жителі старих будинків можуть собі дозволити покупку водонагрівача з потужністю від 3,5 до 6 кВт, що обмежує можливості його використання. Необхідно відзначити, що кількість гарячої води, що надходить від проточного нагрівача, залежить від кількості одночасно відкритих кранів з гарячою водою. Перша група: напірні призначені для гарячого водопостачання всієї квартири. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі бойлеры электрические Drazice.
Включаються автоматично, одночасно з поворотом крана. У їх конструкції передбачені тільки вхід і вихід для води, без яких-небудь насадок. Встановлюються такі нагрівачі безпосередньо в стояк. Друга група: безнапірні. Вони додатково укомплектовані душовою насадкою і можуть використовуватися тільки під час прийому душу. Ідеальний варіант для дачі. Відмінна риса проточних нагрівачів малої потужності – вони придатні для підігріву води тільки в літній період.
Справа в тому, що подібні прилади спочатку розраховані на температуру холодної води в крані 15º С. Влітку малий проточний нагрівач з легкістю піднімає її температуру на 25º і тим самим забезпечує цілком комфортні для прийняття душу 40º. Їм же варто довірити і його установку. У тому випадку, якщо ви вважаєте, що впораєтеся з цією справою і самі, обов’язково попередньо прочитайте інструкцію. Це допоможе вам уникнути багатьох проблем.