Як вибрати оксандролон

7-3-2021

Складно уявити атлета, який мріє домогтися неймовірних результатів в обраній спортивній дисципліні, відмовившись від вживання спеціальних спортивних медикаментів. Для поліпшення власних результатів досить уважно вивчити ринок і вибрати серед усього розмаїття речовини, завдяки яким можна буде швидко поліпшити власний стан організму, не завдаючи йому шкоди. До таких медикаментів відноситься і оксандролон . Він має виражену анаболічну дію при помірному андрогенному ефекті. Препарат допоможе поліпшити фізичну форму перед змаганнями. підхід до роботи з клієнтами дозволяє завжди залишатися задоволеним своїм вибором.

Особливості препарату оксандролон

Розробка медикаменту спочатку відбувалася з метою його подальшого застосування в терапевтичних цілях. Це дозволило оксандролону отримати відповідні сертифікати якості для використання на людині. Медикамент дозволяв відновити організм після віл-інфекції і прискорити лікування анемії у хворих. Препарат має загальний зміцнюючий ефект, покращуючи стан кісткової структури. З цієї причини серйозні опіки людині стає переносити куди простіше. У бодібілдингу медикамент успішно застосовується і сьогодні, хоча новачкам потрібно пам’ятати, що речовина відноситься до числа контрольованих препаратів. З цієї причини прийом ліків потрібно зіставляти з майбутніми змаганнями, якщо перед участю в них доводиться проходити допінг-тести.

Стероїдний профіль медикаменту виглядає так:

  • анаболічна активність на рівні 400 відсотків;
  • андрогенний індекс становить 25 відсотків;
  • препарат не схильний до конверсії в естроген.

Медикамент відрізняється від інших стероїдів тим, що має таблетовану форму. З цієї причини приймати його стає куди простіше, що вже встигли відзначити новачки в сфері спортфарми. Дія на організм триває 12 годин, а виявити залишки препарату можна до півтора місяців з моменту відміни. Медикамент допоможе:

  • підвищити рельєф;
  • надати м’язам твердість;
  • знизити кількість жирів.

Протягом усього курсу концентрація тестостерону залишається високою, а значить фізична сила і витривалість атлета будуть відповідними.

Курс прийому оксандролону

Індивідуальний курс дозволить досягти оптимальних результатів. Зазвичай негативні ефекти проявляються тільки при передозуванні медикаменту. Тривалість курсу досягає 6 тижнів при дозуванні в 20 мг речовини. Максимальне дозування становить 80 мг оксандролону в день і підходить тільки для досвідчених бодібілдерів. Після курсу рекомендується пройти пкт.