Як вибрати пластичного хірурга?

2-7-2017

1431220
Зважившись на пластичну операцію, людина стикається з таким складним завданням, як вибір пластичного хірурга. Це дуже важливий етап, адже від нього залежить результат і подальший якість життя людини.

За роки роботи, спілкуючись з пацієнтами, ми склали довгий список факторів, що впливають на вибір пластичного хірурга. Розглянемо найпоширеніші з них. Пропоную зробити підтяжку шеї та обличчя у доствідченного пластичного хірурга http://burov.com.ua/podtyazhka-litsa-shei

Найпростіший, популярний і Неправильний шлях: йти до хірурга за рекомендацією подруги або знайомих зі своєю проблемою, не знаючи, що він робив їм. Навіть якщо цей хірург добре виконав операцію по збільшенню грудей, це не означає, що він так само добре зможе підтягнути Вашу груди або зменшити її. Для виконання кожної з цих операцій потрібна абсолютно різна підготовка. Крім того, немає ні одного хірурга, який однаково добре виконує різні операції на обличчі і тілі.
Тому, навіть якщо Ви йдете по рекомендації, враховуйте наступне:

Зверніть увагу, як Вас оглянули (відмічені індивідуальні особливості Вашої шкіри, кісток, наявних рубців).

Під час консультації постарайтеся зрозуміти, наскільки професійно, обгрунтовано хірург пропонує Вам ту або іншу операцію (для цього потрудіться подивитися в інтернеті, які є варіанти).

Якщо Вам пропонують імплантати (для обличчя, носа, грудей, сідниць і т. п.), обов’язково запитайте про аналоги і уточніть, на підставі чого пропонують саме ці. Довід, що «користуюся ними 20 років» або «це найостанніші», «кращі» не переконливий.

Зверніть увагу на кількість операцій, виконаних пластичним хірургом і на фотографії до і після.

Самий божевільний і необачний шлях: йти тільки по Рекламі в інтернеті, журналі або навіть по телебаченню.

Навіть якщо у всіх джерелах реклами будуть вказані слова «Кращий Ведучий, Авторитет», «Провів 50 000 операцій», «Академік всіх академій», «найпопулярніший», «Еталон якості», йдучи на консультацію, прочитайте ще раз те, що написано в пункті 1 і обов’язково попросіть показати результати мінімум 20 робіт з результатами подібних операцією і спробуйте знайти там той тип носа, обличчя, грудей, живота і т. д., який більше відповідає Вашому. Заяви, що «пацієнти не приходять після, так як у них все добре» — не дуже чесна відмовка.

Самий правильний, трудомісткий і самий надійний шлях:

скористайтеся порадами подруг і знайомих (складіть список);

порийтеся в інтернеті, журналах (ще один список);

почніть ходити на консультації (третій список).

І тоді, виконавши всі наші рекомендації, Ви знайдете двох-трьох справжніх професіоналів, а Ваше серце саме підкаже, кому з них іти.