Як вибрати подарункову упаковку

10-30-2017

Щоб правильно вибрати подарункову упаковку, в першу чергу потрібно визначитися з матеріалом і кольором. У вашому розпорядженні коробки найрізноманітніших форм і забарвлень з орнаментами, гравюрами, різними візерунками з картону, металу і дерева. Упаковка з дерева володіє особливою цінністю, так як в подальшому може використовуватися в якості скриньки. Якщо вам потрібно запакувати побутову техніку, іграшки або інші предмети, упаковка з гофрокартону — просте і практичне рішення. Такі гофрокартон коробки можна буде використовувати для зберігання речей або для переїзду.Рекомендую http://wonderpack.com.ua/

Правильно підібрана подарункова упаковка здатна перетворити подарунок і викликати масу позитивних емоцій у людини, якій подарунок призначений. При цьому бажано, щоб вона відповідала своїм оформленням приводу для подарунка та підкреслювало її цінність. Навіть сама оригінальна річ, неправильно оформлена, може зіпсувати все враження.
Якщо вам більше до душі подарункові пакети, вам на вибір надається два варіанти:
Целофановий пакет. Він може бути як однотонний, так і кольоровий, тонкий або щільний, мати яскраві малюнки і прикраси – його різновидів пропонується безліч.

Крафт-папір. Набирає популярність останнім часом завдяки своїй хорошій міцності і оригінальною фактурою.
Ви можете вибирати будь-який варіант оформлення на свій смак і дати волю своїй фантазії. Але пам’ятайте, що упаковка за кольором і стилем повинна відповідати помещаемому в неї подарунку.
Крім того, зверніть увагу на наступні нюанси:
Вік і стать обдаровуваного. Для літніх людей краще вибрати упаковку зі спокійними абстрактними візерунками і різними орнаментами, дитині більше сподобається барвиста упаковка з яскравими елементами, чоловікові буде до душі більш стриманий стиль, а дівчатам підійдуть ніжні пастельні тони.
Ваше ставлення до обдаровуваному. Для коханої дівчини можна вибрати яскраву упаковку з сердечками, а для ділового подарунка краще вибрати варіант більш строгому стилі.
Розмір подарунка. Коробка і сам даримый предмет повинні відповідати за розміром. Великий презент буде незграбно і натягнуто виглядати в маленькій упаковці, а маленький презент у великій упаковці буде просто недоречний.
Міцність упаковки. Вибирайте пакет тільки в тому випадку, якщо ви повністю впевнені, що презент не буде пошкоджений при перевезенні. Якщо подарунок досить крихкий, краще вибрати для нього коробку, поклавши всередину її м’яку тканину.
Виконуйте ці нескладні правила, і вам буде просто оформити подарунок в красивій упаковці, яка вигідно підкреслить його і підвищить значимість.