Як вибрати пральну машинку Candy

6-20-2019
У нашому каталозі представлений повний асортимент пральних машин. З фронтальним завантаженням в Німеччині, і вертикальної – у Франції. Пральні машини AEG  Ardo Італія. Всі пральні машини Ardo збираються в Італії. Пральні машини  Веко Турция Країна виробник – Туреччина, Стамбул. Також хочемо вам порекомендувати стиральные машины candy

Пральна машина Beko  Воѕсһ Германия Повнорозмірні машини серії WAA збираються в Іспанії, WAE і WAS збираються в Німеччині. Вузькі машини WLF і WLX – в Німеччині. Пральні машини Bosch Candy Италия Пральні машини торгової марки Candy з фронтальним завантаженням збирають виключно в Італії, а з вертикальною в Іспанії.

Пральні машини Candy  Electrolux Швеція Моделі серії EWF xx86 збираються в Німеччині, всі інші повнорозмірні і вузькі в Італії. Компактні в Швеції і машинки з вертикальним завантаженням у Франції. Пральні машини Electrolux Gorenje Словенія З фронтальним завантаженням – Словенія, а з вертикальною – Франція.
Пральні машини Miele  Південна Корея Можуть збиратися в Південній Кореї та Китаї. Пральні машини Samsung  Німеччина Все пральні машини Siemens збираються в Німеччині.
Словакии AWO і AWZ – в Італії Пральні машини Whirlpool  Zanussi Італія Повнорозмірні і вузькі – Італія, з вертикальним завантаженням – Франція.

Після того як ми визначилися з брендом треба визначити вид завантаження. Основною перевагою пральних машин з вертикальним завантаженням є їх ширина (40 см), але недолік – доступ зверху повинен бути відкритий, їх не можна накрити стільницею або вмонтувати в нішу. На відміну від пральних машин з фронтальним завантаженням у «вертикалок» барабан фіксується на двох осях, що істотно підвищує надійність машини в цілому. Переваги машин з фронтальним завантаженням – більш широкі можливості монтажу і менше вібрації. Також поверх пральної машини з фронтальним завантаженням можна поставити сушильну машину.

Якщо габарити дозволяють, то звичайно краще взяти повнорозмірну машину. В цілому з точки зору габаритів вирішувати Вам. У кожного типу є свої переваги і недоліки. Наступний параметр, на який необхідно звернути увагу – програми.
Машини , краще подивіться на рівень шуму при пранні і віджиманні. За результатами минулого року в лідери продажів увійшли наступні торгові марки: Bosch, Siemens, Electrolux, Indesit, Whirlpool, Zanussi і LG.