Як вибрати стенди для школи

12-9-2020

"Діти мають право" стенд №276

 

Коли ви вчилися в школі, то могли не раз помічати присутність будь-яких таблиць, дидактичних матеріалів, плакатів та інших навчальних посібників на стінах або партах у вашому класі, а також в будь-яких інших місцях школи. Також хочемо вам порекомендувати стенди для школи В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ ELITCLASS.

У кабінеті мови це могла бути літературна карта України, на математиці — таблиця множення і так далі. Все це дозволяє учням швидше і ефективніше засвоїти матеріал, а вчителями правильно і інформативно його подати.

Призначення

Використовуючи який-небудь навчальний матеріал, необхідно знати призначення цієї речі. Так в чому ж полягає головна мета навчальних стендів і таблиць для школи? зараз розберемося.

Навчальні стенди для школи є одним з видів технічних засобів навчання і являють собою або інформаційний плакат (пластиковий або паперовий), або набір взаємопов’язаних компонентів будь-якої системи або пристрою, що імітує частину її функціоналу.

Подібні продукти довгий час були одними з найбільш наочних засобів навчання. На відміну від паперових навчальних посібників технічні навчальні стенди вони дозволяли учням на власні очі побачити пристрій складних систем і принцип їх роботи, нехай і в досить спрощеному вигляді. Однак, навчальні стенди мали і суттєві недоліки, пов’язані зі складністю розробки, дорожнечею і обмеженою функціональністю. Сучасні розробки дозволяють зробити процес навчання цікавіше, ефективніше і набагато швидше, тому створюють навіть спеціальні комплекти демонстраційних навчальних таблиць.

Говорячи про таблиці для школи, можна відзначити те, що вони часто допомагають вчителям початкових класів, яким потрібно пояснити який-небудь матеріал і показати його наочно всьому класу. Наприклад, всі ми знаємо стенд» алфавіт», за допомогою якого дітки починають свій шкільний шлях. Даний стенд «алфавіт» в початкових класах допоможе дитині вивчити його перші літери, а пізніше закласти в ньому основи письмової грамотності.

Функціональні особливості

Друковані демонстраційні матеріали допомагають вирішити кілька завдань. Їх основні функції:

  • інформаційна. За допомогою подібних матеріалів здійснюється інформування дітей та їх батьків, вчителів та інших співробітників установ про різні події в житті організації. Демонстраційні матеріали знайомлять учасників навчального процесу з розкладами занять і чергувань, з досягненнями дітей і вчителів, із зауваженнями і попередженнями, з меню в їдальні і так далі.
  • навчальна і виховна. Стенди і плакати допомагають дітям засвоювати навчальний матеріал, роблять процес навчання більш простим, цікавим і ефективним. Також за допомогою плакатів можна впливати на світогляд дітей, формувати у них правильні погляди.
  • естетична. Стенди з дитячими малюнками, стінгазетами і колажами оживляють інтер’єр, створюють атмосферу затишку і дружності.

Варто відзначити, що сучасні демонстраційні посібники відрізняються якісною поліграфією, практичністю, довговічністю, безпекою, екологічністю та естетичністю. Вони виготовляються з використанням різноманітних жорстких і гнучких матеріалів: картону, пластику, алюмінієво-композитних панелей, самоклеючої плівки.