Як вибрати тепловентилятор?

6-22-2017

Тепловентилятор являє собою побутової електронагрівальний прилад, що має компактні розміри і малу вагу. Такий прилад коштує досить дешево і непогано поєднується з інтер’єром кімнати (завдяки різноманітності моделей можна підібрати вдалий варіант). Тепловентилятор дуже швидко створює комфортну температуру в приміщенні за рахунок вентилятора, забирає холодне повітря з приміщення, і нагрівального елементу, прогріває повітряний потік. пропоную купить тепловентилятор в Киеве

Велика частина тепловентиляторів має найпростішу конструкцію, але можна знайти і більш «наворочені» моделі, оснащені термостатом, поворотним механізмом, зволожувачем повітря. Майже всі моделі тепловентилятори можуть використовуватися для створення повітряного потоку влітку (вони виконують функцію звичайного вентилятора). Критерії вибору тепловентилятора Перший момент, на який варто звернути увагу при виборі обігрівача — це тип нагрівального елемента. Металева спіраль досить ненадійна, вона не тільки нагріває повітря, але і спалює кисень, а крім того, може бути джерелом неприємного запаху з-за нагрівання пилу. Керамічний нагрівальний елемент у вигляді решітки безпечний, довговічний, майже не погіршує характеристик повітря (сушить його, але не спалює кисень). Такий нагрівальний елемент дуже швидко створює комфортні умови в приміщенні. Має значення і тип вентилятора. Осьові моделі мають невеликі розміри, але під час роботи сильно шумлять. Тангенціальні вентилятори працюють тихо, але мають великий розмір.

Перший тип вентиляторів зазвичай використовується в переносних обігрівачах, а другий – в стаціонарних. Наступний важливий критерій – потужність приладу. Побутові обігрівачі, найчастіше мають 2 рівня потужності – 1 і 2 кВт. Можна знайти моделі, які мають потужність 1.5 кВт. Велика потужність притаманна теплових гармат (1.5-3 кВт) – їх розташовують у складських приміщеннях, гаражах, ангарах та інших великих приміщеннях. Обігрівачі потужністю 1 кВт дозволяють обігріти кімнату площею 10 кв. м, 1.5 кВт – 15 кв. м та ін. (простіше кажучи, на кожні 10 «квадратів» витрачається 1 кВт). Маючи кілька кімнат різної площі, придбайте обігрівач з розрахунком на найбільшу з них (якщо не плануєте купувати по приладу для кожної кімнати). Варіанти розміщення тепловентиляторів

Не варто думати, що тепловентилятори можна розташовувати лише на підлозі або на столі – існують моделі, які можна розміщувати на стінах і навіть під стелею. Дешевше всього вам обійдуться підлогові (настільні) моделі. Вони компактні і не прив’язані до одного місця – такі обігрівачі можна переносити з місця на місце по мірі необхідності. Деякі підлогові моделі виконуються у формі колони, що підвищує їх продуктивність, але знижує мобільність. Настінні моделі створюють потужний потік теплого повітря, економлять простір, можуть управлятися за допомогою пульта дистанційного керування. Стельові моделі ідеально підходять для обігріву приміщень з високими стелями – вони швидко вирівнюють температуру повітря в приміщенні, створюючи тим самим комфортні умови.

Ще один варіант тепловентиляторів використовують в якості теплової завіси на вході в магазини і кафе – горизонтальний або вертикальний потік повітря не дає холоду проникнути в приміщення. Тепловентилятори – питання безпеки При всіх перевагах тепловентиляторів, такі прилади все ж мають і істотний недолік (особливо це стосується бюджетних моделей) – вони можуть стати причиною пожежі. Щоб максимально убезпечити себе, вибирайте моделі з функцією автоматичного відключення при падінні. Також не завадить звернути увагу на матеріал виготовлення корпусу – він повинен бути максимально міцним. При включенні приладу слід упевнитися, що мережевий шнур не має пошкоджень. В цілому ж експлуатація приладу не викликає ніяких труднощів – достатньо включити прилад і встановити потрібний рівень потужності (термостат буде контролювати процес, включаючи і вимикаючи обігрів по мірі необхідності). Як вибрати тепловентилятор? Цей побутовий прилад має безліч модифікацій – оцініть зручність розміщення приладу, пам’ятайте про розміри свого приміщення і не забувайте про якість (не купуйте відверто дешеві моделі – вони небезпечні).