Як вибрати центр сурогатного материнства

11-7-2018

Как выбрать центр сурогатного материнства
Сурогатне материнство – це репродуктивна медична технологія, яка забезпечує народження дитини за участю трьох сторін. У генетичного батька беруть сперматозоїди, що і дає йому право бути законним батьком. У генетичної матері беруть для запліднення ооцити, дозволяючи з юридичної точки зору вважати її матір’ю новонародженого. Сурогатна матір у свою чергу за певну грошову винагороду виношує запліднену яйцеклітину і після народження передає дитини її законним з генетичної точки зору батькам.
Також хочемо вам рекомендуємо Вам В Украине с условиями и ценами на суррогатное материнство вы можете ознакомиться на сайте
Наші фахівці завжди будуть з Вами на зв’язку і дадуть відповідь на будь-яке питання, нададуть теоретичну і практичну допомогу. Реєстрація дитини — важливий етап програми. Ми допоможемо оформити документи і отримати свідоцтво про народження на дитину за 1 (один) робочий день. Укладення договору на юридичне супроводження програми можливо вже з 22 до 32 тижня вагітності. Ми пройдемо цей етап з Вами рука об руку до отримання необхідних документів.
На те, щоб найняти сурогатну матір, ціна може змінюватись і залежати від різних чинників: її місцезнаходження та переїзд, проживання в місті, де перебувають батьки; організація зустрічі, вибір дослідної сурмами. Вартість послуги 279 000 рублів У вартість послуги включено всі аналізи і довідки сурогатної матері для входження в протокол.
Багаторічний досвід роботи дозволяє нам сміливо заявити: кожен громадянин Росії може реалізувати своє конституційне право стати батьком! Отриманий досвід судових розглядів, який подарує шанс кожному стати батьком, навіть не перебуваючи в офіційному шлюбі. Як одинока жінка, так і самотній чоловік поза шлюбу можуть брати участь у програмі сурогатного материнства.
У спеціалізованій організації, як Центр Сім’я нададуть Вам комплекс кваліфікованих консультацій по даному напрямку. В даний час у таких компаній є в наявності банк сурогатних матерів. Всі сурогатні матері в цьому банку за медичними показниками відповідають для надання даного виду послуг. Така база сурогатних матерів дозволить значно спростити пошук. Каталог сурогатних матерів включає в себе також жінок, які вже мали такого досвіду материнства. Пошук можна здійснювати через сайт сурогатних матерів, проте, результати цього пошуку не скасовують укладення договору і проходження великої кількості медичних обстежень. При самостійному пошуку без допомоги фахівців центрів і спеціалізованих компаній Ви ризикуєте потрапити в руки шахраїв, стати жертвою шантажу.