ЯК ВИБРАТИ ЯКІСНУ ЕЛЕКТРОННУ СИГАРЕТУ


У корпусі розміщений маленький випарник або парогенератор. Робота пристрою починається одночасно з затяжкою. Під час процесу куріння в випарнику накопичується пар, склад якого залежить від виду рідини. Якщо рука постійно тягнеться до пачки сигарет, а ранкова кава не приносить насолоди — електронні сигарети для новачків в цьому питанні є єдиним виходом. пропоную продажа электронных сигарет

КЛАСИФІКАЦІЯ ЕЛЕКТРОННИХ СИГАРЕТ

Види та класифікація

Для того, щоб електронний «паропускание» було наповнене позитивними емоціями, важливо правильно підібрати рідина для картриджа. Крім смакових якостей вони відрізняються вмістом нікотину: від наповнювача без нікотину взагалі до максимальної кількості 25мг/мл Слід уважно підрахувати кількість викурених сигарет в день і вміст нікотину. Потім розглянути пропоновані марки електронних сигарет.

Якщо раніше в день було досить кілька легких сигарет протягом дня, потрібно зупинити вибір на малоємних акумулятор і невеликих картриджах. Якщо даною продукцією зацікавився завзятий курець, то ефективніше підібрати електронну сигарету з батареї середньої потужності. Якщо виникла необхідність у покупці сигарети, працює на повну потужність, слід підібрати таку, щоб одного заряду акумулятора вистачило на цілий день.

ВИВЧАЄМО ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Технічні характеристики

Існує така кількість моделей, що швидко відповісти на питання — як вибрати електронну сигарету, — швидко і однозначно може далеко не кожен. Цигарки марки «RIVA-T» виробляють достатньо велика кількість пари, яка характеризується відмінними смаковими наповнювачами. Модель «Lava» приваблює покупців великою ємністю батареї, тоді як сигарети «Varivolt» є досить прогресивною моделлю, технічні можливості якого дозволяють контролювати потужність.

Деякі споживачі бажають самостійно контролювати процес випарювання. Тому їх цікавлять пристрої, у яких можна розібрати випарник, налаштувати на потрібний режим, підтягнути спіраль та інше. Для новачка кращим варіантом буде модель з одноразовим випарником, який замінюють після того, як він прийшов в непридатність. Вартість таких сигарет набагато нижче.

ЗВИЧАЙНА СИГАРЕТА АБО E-SIGARETTE

Візуально не відрізняються електронні сигарети

Ці моделі практично не можна відрізнити від аналога, що відмінно підходить для людей, які не бажають звертати на себе зайву увагу. Модель має малопотужний акумулятор, який здатний працювати кілька годин. Невеликий обсяг картриджа також вимагає постійної заправки.

Розроблений спеціальний портсигар, перебуваючи в якому електронна сигарета заряджається автоматично. Ця модель підійде тільки тим, хто не хоче сильно шкодити своєму здоров’ю. Курці, які викурюють більше 15 сигарет в день, залишаться незадоволені.

ВЕЛИКА СИГАРЕТА

Великі електронні сигарети

Така сигарета зовсім не схожа на натуральний аналог, але при використанні дозволяє отримати пар, найбільш достовірно передає відчуття куріння звичайної сигарети. Заряд батареї дозволяє використовувати даний пристрій без додаткової підзарядки протягом 24 годин і більше. Модельний ряд вражає уяву своєю різноманітністю. За своїм технічним параметрам великі сигарети поділяються на два види:

стандартні — у яких картридж має синтепоновий наповнювач;
танкові — обладнані звичайним резервуаром з рідиною.
ЕЛЕКТРОННА ТРУБКА

Електронна курильна трубка

Дана конструкція є можливість продемонструвати свій шарм, а не тільки отримувати задоволення від вдихання диму. Електронна трубка зберігає суть електронної сигарети, тільки батарея володіє набагато більш потужним зарядом. Єдиним недоліком можна вважати відносно маленький картридж, який потрібно часто заправляти. На сьогоднішній день на полицях магазинів і соціальної мережі можна придбати моделі з натуральних і штучних матеріалів, розраховані на будь-якого споживача — від бюджетника до vip – клієнта.

ПОРАДИ НОВАЧКАМ

З чого складається електронна сигарета — поради новачкам

При бажанні придбати електронну сигарету, слід не тільки прорахувати добову норму викурених сигарет. Необхідно порадитися з тими, хто вже використовує цей пристрій і розуміє його принцип роботи. Можна просити поради у продавця-консультанта, але там можуть просто продати дорогий товар. Тому слід запам’ятати кілька простих правил:

батареї можуть бути автоматичні (швидко витрачають заряд) і механічні — більш надійні;
слід мати одночасно кілька випарників, оскільки вони часто виходять з ладу;
курити треба короткими і несильними затяжками;
купити відразу рідини з різними смаками і вибрати саму приємну, але починати слід з тією, в якій немає нікотину та смаку;
не слід очікувати від даної продукції повної подібності зі звичайною сигаретою;
перевіряти терміни гарантії, чим вона більше, тим довше буде працювати купівля;
купувати слід повний набір, тоді можна буде палити в будь-який час.