Як вибрати жіноче плаття?

4-12-2017

Одвічна жіноча проблема сьогодення — «Мені нічого вдягти!». Як часто ми чуємо цю фразу в жартівливій формі, чи не правда?Тим не менш, збираючись на вечірку, в гості до друзів або ж на ділову зустріч, Ви завжди хочете виглядати красиво, жіночно і привабливо. Пропоную замовити одяг на сайті  https://www.odejda-ua.com за доступною ціною

У всі часи саме плаття підкреслювало і виділяла всі переваги жіночого тіла. Звичайно ж, тільки в тому випадки, якщо Ваш вибір припав на ту річ, яка підходить саме Вам.

Так як же вибрати і купити недорого жіноче плаття підібрати правильний наряд, що б він зіграв в Вашу користь?

Необхідно визначити тип Вашої фігури, що б правильно вибрати фасон.

Існує 5 найпоширеніших типів.

Перший з них називається «Груша» — це дівчата, які мають маленьку груди, довгу талію, плоский живіт і повні ноги. У такому випадку потрібно зберегти баланс між верхньою і нижньою частиною фігури. Допоможе сукня з горизонтальною верхньою лінією. Варто дотримуватися фасонів з вільним верхи, для візуального збільшення грудей і плечей. Нижня частина сукні не повинна щільно обтягувати, але і клиновидні спідниці або низ зі всілякими накладними елементами Вам не підійде. Ідеальна довжина — на рівні коліна.

Другий тип — «Пісочний годинник». Його власниці це дівчата з великими грудьми, вузькою і короткою талією, повними об’ємними стегнами і сідницями. Це найбільш бажаний тип фігури для жінок, оскільки в цьому випадку підходить практично будь-яке плаття. Варто лише пам’ятати про те, що головний фактор при такій фігурі — явно варто підкреслювати лінію талії і дотримуватися балансу між верхом і низом.

Наступний тип іменують «Прямокутник» і характеризують його широкі плечі, відсутність талії, середній живіт, плоскі сідниці. Основне завдання в цьому випадку надати фігурі жіночності, збільшити вгору або вниз. V-подібний виріз, волани, рюші або будь-яка інша обробка допоможуть візуально розширити плечі, а сукня трапецієподібної форми або ж варіант спідниці «сонце», «полусолнце» додадуть обсяг нижньої частини.

Четвертий тип — «Перевернутий трикутник». Дівчатам з такою фігурою притаманні широкі плечі, середня груди, відсутність талії, вузькі стегна і худі ноги. Вам підійдуть сукні з прямим, але не облягаючим силуетом, з завищеною талією і пишною спідницею, трапецієподібної форми. Варто відмовитися від підплічників, рукавів типу «валан», «ліхтарик», звужених до низу або ж занадто широких, а також від масивних оздоблень у верхній частині.

І останній тип називається «Яблуко». До нього відносяться дівчата з середньою грудьми, талією ширше грудей, невеликими стегнами і нормальними ногами. Основне завдання в цьому випадку відвернути увагу від талії. Сукня балахон, як і облягаючий варіант, будуть виглядати безглуздо. Ідеальний варіант А-подібний силует і струмуюча спідниця. Варіант без рукавів або на бретельках не кращий вибір, а ось чи до середини передпліччя будуть в самий раз.

Вище представлені фактори є узагальненими, але кожна жінка унікальна і гарна по-своєму. У кожній живе свій стиль і смак. Слухайте себе і прислухайтесь до порад оточуючих, і тоді Ваш вибір буде ідеальний. Будьте красивими і не соромтеся показати себе.