Як вибрати змішувачі для ванної.

2-7-2018

Як вибрати змішувачі для ванної.
У сучасних ванних кімнатах все неестетичні елементи підключення змішувачів повинні бути приховані від погляду. Система водопостачання та каналізації монтується таким чином, щоб труби розташовувалися в стіні, а місця підключення сантехніки та змішувачів були непомітні. Для подібних систем найкраще підходять настінні вбудовані змішувачі для ванної. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://brauni.com.ua/smesiteli/smesiteli-dlja-vannoj.
Звичайні змішувачі для ванни, змішувачі для душу підключаються за допомогою з’єднувальних муфт до труб холодної та гарячої води, які підведені прямо до місця монтажу. З’єднання труб зі змішувачем для ванної у цьому випадку видно, тому їх приховують під декоративними накладками. Конструкція змішувача для ванної: кран, вентилі або важіль для регулювання струменя і температури води, а також внутрішній механізм (найчастіше керамічна голівка) становлять одне ціле, до якого підключений шланг з душем.
По-іншому все виглядає в конструкції змішувачів для ванної, прихованих під штукатуркою. Вони складаються з двох елементів — вбудованого і настінного.