Як влаштувати день народження в офісі.

3-25-2019

Як влаштувати день народження в офісі.

Традиційно день народження на роботі відзначають невеликим фуршетом в обідню перерву. Якщо колега святкує ювілей, запрошує співробітників в ресторан чи накриває стіл після роботи. Однак є й більш оригінальні варіанти, як урізноманітнити святкове чаювання. В офісі люди проводять велику частину свого життя, тому цілком зрозуміле прагнення влаштувати свято в свій день народження не тільки собі, але і колегам. Зробіть сюрприз колегам і перед початком робочого дня прикрасьте свій кабінет кульками. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі торты на день рождения на заказ недорого.
Для декору підійдуть паперові квіти, паперові літери вашого імені. Повісьте на стелі паперові помпони, нехай кабінет стане святковим і підніме настрій колегам, як тільки вони прийдуть на роботу. Відкладіть рецепти олів’є і курки в маринаді для торжества в домашній обстановці. На роботі можна обмежитися невеликим фуршетом з легким аперитивом. Приготуйте міні — бургери, канапе, замовте кілька видів ролів, закуски.
В якості напоїв підійдуть домашній морс, компот, лимонад. При бажанні зупиніться тільки на солодкому фуршеті в обідню перерву. Попередьте про це колег заздалегідь, накрийте стіл з тістечками, тортиком, макарунами, кексами. Важливо не забути принести для прикраси столу красиву одноразовий посуд, серветки, столові прилади, сміттєві пакети, скатертину. В якості прикраси снек — бару підійдуть паперові прапорці, грифельна дошка з запрошенням на день народження.