Як втілити свою мрію.

2-7-2018

Як втілити свою мрію.
Мрієте написати роман, відкрити бізнес або знайти ідеальне тіло? Консультант у сфері лідерства Рік Келлі пропонує засвоїти шість корисних звичок, які змусять перейти від думок до дій. Уолт Дісней одного разу сказав: «Найкращий спосіб почати — перестати базікати і зайнятися справою». Мені допомогло зовсім не бажання, загадане на падаючу зірку. Бачення відрізняється від мрії тим, що воно структуроване, цілеспрямовано, стійко і ґрунтується на реаліях повсякденного життя. Воно підштовхує вас до дії. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://www.karta-sokrovish.by/.
Перейти від ефемерних фантазій до реальних результатів допоможуть шість звичок. Візуалізація — техніка, яка створює бажану життя з допомогою сили уяви. Прості прийоми візуалізації допомагають людям перетворити мрії в майбутні можливості. Спортсмени використовують візуалізацію, щоб налаштувати себе на перевагу і успіх у змаганнях. Техніки візуалізації також широко використовують у бізнес-середовищі для постановки цілей. Один з прийомів, який Стівен Кові пропонує в книзі «Сім навичок високоефективних людей», — подумки починати з кінця.
Щоб розпочати стратегічну роботу над мріями, потрібно чітко уявити, чого ви хочете досягти, і віддати довгостроковий пріоритет самої головної мети. Цілі повинні створювати деяку напругу, не бути занадто легкими. При цьому вони не повинні бути відірвані від реальності, інакше їх буде неможливо досягти. Уявіть гумову стрічку. У провисання стрічці немає напруги. Стрічка, яка натягнута занадто сильно, може лопнути.