Як зареєструвати фірму в польщі

6-6-2019

У той же час, ми забезпечимо своєчасну подачу необхідних документів і постараємося, щоб весь процес зайняв якомога менше часу.
Також хочемо вам порекомендувати Prawna.org
Сучасна система eMS –S24 дозволяє оформити всі без приїзду на місце, а також витрат на нотаріуса. Ми максимально швидко допоможемо відкрити фірму в Польщі, використовуючи цю систему. Важливий плюс такого способу в тому, що виписка з ВРХ виходить лише протягом трьох днів від початку реєстрації фірми, а ще через два тижні фірма буде повністю готова до роботи.

В процесі реєстрації правління належить засвідчити той факт, що статутний капітал повністю сформований.
Щоб уникнути надмірного оподаткування з одного боку, не нажити проблем з управлінням фірмою і уникнути сильного підвищення витрат на реєстрацію з іншого, необхідно правильно вибрати кількість засновників. Один – це вірний шлях до підвищення податків, а більша кількість призведе і до великим затратам на реєстрацію.
Під час реєстрації компанії в Польщі необхідно вказувати юридичну адресу реєстрації, про який варто подбати завчасно. Найбільш зручний з точки зору оформлення і вартості варіант – укласти договір оренди віртуального адреси сосканированием кореспонденції.
Завдяки багатому досвіду, ми знаємо все про реєстрації бізнесу в Польщі.
Реєструючи фірму, ми надаємо весь комплекс необхідних послуг та консультацій, що в результаті дає вам можливість комфортно проживати в Польщі разом з сім’єю.
Оформлення відбувається прогнозовано, що дозволяє комфортно планувати найближче майбутнє. Реєстрація фірми в Польщі під ключ. Досвідчений юрист допоможе в організації і адаптації бізнесу в Польщі. Реєстрація фірми протягом 3 — 7 днів. Один робочий день), з отриманням всіх офіційних.
Пропонуємо послуги з реєстрації та продаж готових фірм у Польщі c юридичною адресою в економічно розвиненому місті Вроцлаві з чистою фінансової.
Електронна реєстрація фірми в Польщі. Можливо без присутності, необхідний тільки Песель і довіреність на отримання документів з суду.
У вашому розпорядженні зручні форми оплати наших послуг, включаючи можливість здійснювати оплату в два етапи.
Співпрацюючи з нами, ви отримуєте необхідну опору в чужій країні. Це дає можливість отримати пораду та допомогу в будь-яких питаннях – від побутових до юридичних осіб.