Юридична література

3-25-2020


У підручнику на основі сучасного законодавства і судової практики представлена програма навчального курсу, висвітлена еволюція системи арбітражних судів, її правового регулювання з урахуванням об’єднання Верховного Суду РФ і Вищого Арбітражного Суду РФ. У підручнику висвітлюється порядок судочинства в цивільних справах у судах загальної юрисдикції, включаючи мирових суддів. Також хочемо вам порекомендувати mybook.biz.ua юридичну літературу.

У підручнику на основі сучасного законодавства і судової практики представлена програма навчального курсу, висвітлена історія виникнення та розвитку системи арбітражних судів, її правового регулювання з урахуванням об’єднання Верховного Суду РФ і Вищого Арбітражного Суду РФ, проаналізовано джерела і принципи арбітражного процесуального права. Показано особливості арбітражної процесуальної форми, викладено постадійного розвиток процесу, порядок оскарження прийнятих арбітражними судами актів, їх виконання, а також дано знання про третейському судочинстві. Для студентів, аспірантів, викладачів юридичних вузів і факультетів, суддів, прокурорів, адвокатів, а також для практичних працівників фірм і правових служб.

Навчально — методичний посібник з програмами спецкурсів (спецсемінарам), з приблизною тематикою курсових та дипломних робіт / Під ред. Складання наукових матеріалів і послідовність розташування розділів підпорядковані логіці вивчення цивільного процесу. Представлені наукові концепції авторів з найважливіших проблем теорії цивільного процесуального права, які застосовуються в арбітражному процесі, а також в адміністративному судочинстві. Рекомендовано для студентів, викладачів юридичних вузів і факультетів, науковців, а також практиків для розвитку їх правового світогляду.
У підручнику висвітлюється порядок судочинства в цивільних справах у судах загальної юрисдикції, включаючи мирових суддів. Викладено також основи знань про арбітражному процесі і несудових формах захисту права (нотаріальної та третейської).
Для студентів, аспірантів, викладачів юридичних вузів і факультетів, суддів, прокурорів, адвокатів, інших практичних працівників правових відомств і служб. За короткий термін він став одним з лідерів серед видавництв Росії та країн СНД.