Юридична література

3-25-2020

not found
До розділу входять антикварні книги по історії російського і західного права. Велику кількість видань присвячено різним аспектам судових реформ і практики роботи місцевих та вищих законодавчих і виконавчих органів влади. Розділ представляє значний інтерес як для фахівців, які вивчають історію і філософію права, так і для читачів, які цікавляться судовою практикою, виступами видатних судових ораторів.
Також хочемо вам порекомендувати mybook.biz.ua
Перше окреме видання докторської дисертації, датований автором малим тиражем. Закон і звичай на Кавказі. Ілюстроване Визначене положення: Повний текст . з пояснювальними малюнками, довідковими відомостями, розрахунками, практичними вказівками і бланковими розцінками на строительныя роботи. Нариси общественнаго і государственнаго ладу Стародавньої Русі.
Накази верховного головнокомандуючого маршала Радянського Союзу товариша Сталіна військам 2 — го Білоруського фронту. , Російською і французькою мовами. Видання третє, доповнене сім’ю промовами. Видання друге, доповнене п’ятьма мовами. Стасюлевич і його сучасники в їх листуванні. У п’яти полукожаных палітурках епохи з золотим тисненням на корінці.
Біломорсько — Балтійський канал імені Сталіна: Історія будівництва.
У видавничому палітурці і в сучасному футлярі. з меншої частини тиражу з металевим барельєфом В. Держава і революція: Вчення марксизму про державу і завдання пролетаріату в революції. У видавничій обкладинці і в сучасному футлярі. Оглядова вежа і відділення поліції на Великій Морській. Джиу — Джитсу: Японська наука про здоровий людину. Одна з перших книг по дзю — дзюцу в Росії. Підривна діяльність іноземних розвідок у СРСР. Книга не перевидавалася згодом, вийшла тільки перша частина. Надзвичайні комісії по боротьбі з контр — революцією. Одне з перших видань про роботу ВЧК, видано в перші місяці після закінчення Громадянської війни. Государ (Il Principe) і Разсужденія на первыя три книги Тита Лівія. , Перше російське видання самого знаменитого трактату Нікколо Макіавеллі.