З чого почати будівництво заміського будинку.

10-29-2018

З чого почати будівництво заміського будинку.

Кредит на будівництво будинку – один з найбільш затребуваних банківських продуктів останнім часом і цьому є цілий ряд пояснень. Побудувати заміський будинок самому дешевше, ніж купувати вже готовий і, відповідно, іпотека на житло, що будується обійдеться дешевше. Уявімо, що ви мрієте про великому двоповерховому будинку. Для придбання такого об’єкта нерухомості потрібна буде кругленька сума, а от якщо почати будувати його самостійно, то гроші будуть потрібні в меншому обсязі і не все відразу. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі строительные магазины в Калуге.
Можна взяти певну суму, що дозволяє повністю закінчити перший поверх, куди можна буде переселитися з квартири, а закінчувати будівництво, облаштовуючи другий поверх і прибудинкову територію, вже по мірі накопичення необхідних коштів. Таким чином, іпотека на будівництво будинку може бути в рази менше, ніж іпотека на покупку готового житла.
Будуючи будинок самостійно, можна втілити в життя всі свої мрії та уявлення про ідеальне житло, а також уникнути неприємних сюрпризів, які можуть залишити вам недобросовісні продавці нерухомості, скрывшие під обробкою дефекти і недоліки будівництва. Потрібно розуміти, що іпотека на будівництво будинку пов’язана з чималими банківськими ризиками, тому фінансові установи проводять оцінку ліквідності об’єкта і перевіряють фінансовий стан потенційного позичальника з особливою ретельністю. Ось деякі моменти, які потребують особливої уваги претендента на кредитування: Материнський капітал.