З чого почати свій бізнес.

6-7-2018

З чого почати свій бізнес.

Кілька розхожих упереджень, чому треба працювати на дядька і не думати про підприємництво. Талановиті, але ледачі офісні мешканці вигадали собі десятки переконливих аргументів про те, що створення власного бізнесу — це не для них, і чому у цій країні не можна займатися підприємницькою діяльністю. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі колледж коммерции и бизнеса.
Цю істину «в останній інстанції» вони вчать своїх дітей, обговорюють її з колегами — однодумцями в пивбарі, вискочивши з офісу рівно Улюбленою розвагою на робочих місцях вважають просиджування в і з піною біля рота доводять непогрішність своїх істин в чужих блогах, прикриваючись анонімними ніками. Гризуть — гризуть, але в основному, всі ці бажання закінчуються пшиком. Загальний асортимент аргументів, чому треба працювати на дядька і не думати про підприємництво — досить значний. Нижче навів кілька «аксіом», якими звичайно оперують лемінги, щоб нічого не робити.
Повністю унікальних ідей давно вже немає, та і бути майже не може (за вкрай рідкісним винятком). Але ви не Цукерберг, і навіть не той хлопець, чий старт — ап купив Google за кілька мільйонів. Перевага на ринку досягається не знаходженням вільної ніші, а завоюванням наявних за рахунок активного просування на ринок, якості обслуговування клієнтів, розширення асортиментної лінійки, відсутність у своєму штаті офісного планктону.