Аcuvue oasys купить киев

5-19-2017

Двотижневі контактні лінзи – прекрасний варіант для тих, хто користується таким способом корекції зору частіше, ніж очками, а пред’являють високі вимоги до комфорту. Якщо ви хочете не тільки максимально захистити свої очі, але і відчувати комфорт при щоденному носінні, вам варто звернути увагу саме на ці лінзи. Також їх незаперечною перевагою у порівнянні з іншими виробами є ціна, адже на місяць вам знадобиться всього 2 пари лінз. Не можете визначитися між одноденними лінзами і 30-денними лінзами? Можемо вас привітати – ви знайшли золоту середину! Ми пропонуемо acuvue oasys купить киев

Переваги двотижневих лінз.

Завдяки короткому терміну використання на двотижневих лінзах не встигають накопичитися білкові відкладення і забруднення, тому ферментна очищення не потрібно.
Продукція, представлена на ринку України, дозволяє коректувати короткозорість і астигматизм.
Особлива структура пропускає кисень і дозволяє очам «дихати», тому під час користування очі не відчувають нестачі кисню.
Спеціальна зволожена поверхня запобігає відчуття печіння і поява синдрому сухого ока.
Завдяки наявності UV-фільтрів лінзи захищають очі від ультрафіолетового випромінювання.
Види лінз планової заміни

Примітно, що двотижневі лінзи належать до лінз планової заміни, яку необхідно здійснювати два рази на місяць, і мають різний режим носіння:

денний (лінзи знімають на ніч);