Кліщі у собак

5-15-2019

Клещи у собак
Весна і літо для собаки означають радість довгих прогулянок в гарну погоду, ігри з господарем у свіжій траві, походи за місто на природу, де тварина радіє цікавим запахів і звуків. Власникам собак початок теплого сезону несе нові хвилювання з — за загрози кліщів. Симптоми укусу кліща у собаки зазвичай відсутні. Невеликий кровососущий паразит рідко заподіює фізична незручність своєї жертви, тому його легко не помітити вчасно. У короткошерстной собаки кліща виявити простіше – кліщ з наповненим черевцем досягає розмірів горошини і його можна візуалізувати. Якщо у вашого вихованця довга густа шерсть, кліща ви можете знайти на дотик, або під час вичісування. Що робити якщо собаку вкусив кліщ. Видалити його як можна швидше. Сам по собі не небезпечний укус, однак, у слинних залозах іксодових кліщів можуть бути пироплазмы, що викликають небезпечне для собаки захворювання пироплазмоз. Багато власників собак не знають, як зняти кліща з собаки правильно.
Також хочемо вам порекомендувати средство от блох для собак
В інтернеті багато відео, в яких показано, як витягнути кліща у собаки. Кожному собаківникові корисно оволодіти цим навиком. Для захворювань, які викликають кліщі у собак лікування в домашніх умовах не підходить. Пироплазмоз зазвичай протікає важко і потребує допомоги ветеринара.
Далі до них приєднуються пожовтіння склер та слизових оболонок, потемніння сечі. Досвідченого власника собаки повинні насторожити вже відмова від їжі і млявість улюбленця, адже вони можуть провіщати багато інших небезпечних захворювань, які під силу визначити хіба що ветеринара.
Вушний кліщ у собак викликає отодектоз – захворювання, яке супроводжується сильним дискомфортом: собака трясе головою, чухає вуха, у слуховому проході з’являються виділення і скоринки. Лікування отодектозу проводиться препаратами, які містять токсичні речовини, тому застосовуватися вони повинні тільки за призначенням ветеринара і в строго розрахованої дозуванні. Кліщі зазвичай нападають на собак, коли ті гуляють у високій траві і біля чагарників. Не пускати пса побігати на галявині – це не вихід, краще обробіть улюбленця инсектоакарицидом. Засіб від кліщів для собаки можна купити у вигляді крапель або спрея.
Думки собаківників і ветеринарів про препарати від кліщів різняться в залежності від особистого досвіду. Дивлячись на переносимість кошти собакою і його ефект, ви індивідуально визначте, які краще краплі від кліщів для собак. Навіть обробленого пса потрібно уважно оглядати після прогулянки. Ваша пильність вбереже вашого друга від грізних наслідків укусу паразита.
Підпишись на нашу розсилку і отримай першим наші найкращі пропозиції.