Аdria-festival-2-tone

4-30-2017

Без названия (33)

Втомилися від одноманітності? Хочете змінити свій імідж і додати трохи кокетування? Все це стане доступним, якщо купити adria-festival-2-tone!

Чому Adria Festival 2 Tone?
Контактні лінзи Adria Festival 2 Tone, незважаючи на своє південнокорейське походження, виготовляються за передовими технологіями американської компанії PolyVue Technology Inc. Особливу увагу в Adria Festival 2 Tone приділено якості кольору, намагаючись максимально наблизити його до природного. В лінзах використовується два відтінки кольору, це додає очам природності і виразності. При виготовленні лінз використовуються природні барвники, які не шкодять тканинам очей.

Замовити Adria Festival 2 Tone Ви можете в двох найбільш популярних кольорах голубий (Блакитний) і зелений (Green).

Малюнок контактних лінз максимально наближений до малюнком рогівки ока. Це дозволяє максимально приховати лінзи. Завдяки темному обідку очі стають виразними і візуально великими.

Виробники подбали і про комфорт при носінні. Вологовміст лінзи складає 43%, а киснепроникність, як і більшості кольорових контактних лінз, 18 одиниць. Покращений дизайн лінзи дозволяє не турбуватися про неї протягом усього дня.

Купити контактні лінзи Adria Festival 2 Tone можна без діоптрій (0,00), так і з діоптріями. Діапазон виготовлення лінз від 0,00 до -6,00.

Кольорові лінзи Adria Festival 2 Tone призначені виключно для денного носіння, строком на 2-3 місяці.

Марка Adria відносно молода на ринку України, але в неї багато шанувальників, про що свідчать численні позитивні відгуки і видеобзоры в мережі інтернет.