Торф для растений

5-11-2017

Без названия (1)

торф для растений використовують в якості підживлення ґрунту садових рослин і кімнатних квітів. Однак використовувати його потрібно правильно, щоб уникнути заподіяння шкоди рослинам. Така підгодівля підходить не кожній ґрунті. Якщо вона містить невеликий відсоток гумусу, торф буде тут зайвим. А ось грунт, що містить велику кількість глини і піску, він покращує. Якщо таку підгодівлю правильно підготувати, то вона добре насичує грунт органічними речовинами, збереже в ґрунті всі поживні речовини під час поливання, зробить добрива рихлою.

Зміст
Застосування торфу на присадибній ділянці
Освіта
Види
Торф як добриво
Позитивні сторони
Визначення ступеня розкладання
Як зробити торф’яної компост?
Скільки потрібно вносити торфу в грунт?
Застосування торфу на присадибній ділянці

Торф являє собою спресовані перегнилі рештки тварин і рослин. Він утворюється в болотистій місцевості, де переважає висока вологість, а доступ повітря обмежений. Часто його використовують в якості добрива, як горючий матеріал, застосовують і в будівництві.

Освіта

Тварини і рослини, які мешкають в болотистій місцевості, з слабопроточною водою, з часом помирають. В результаті цього утворюється шар біомаси. Протягом тривалого часу таких стає все більше і вони починають накладатися один на одного. У підсумку біомаса починає спресовуватися і утворюється торф.