Найкращі трусики підгузники

3-25-2017

Настає момент, коли класичні підгузники стають незручними для підрослого малюка, і батьки приймають рішення переходити на вбираючі трусики.

Але тільки які? При виборі кращих трусиків-підгузників «Експерт цін» пропонує керуватися наступними критеріями:
Тип: одноразові (з абсорбентом) і багаторазові (зі змінними вкладишами). Більшість сучасних батьків обирають перший тип з-за зручності і практичності для мами і комфорту і гігієнічності для малюка. Але і багаторазові трусики мають свої переваги: користуватися ними виходить дешевше, ніж одноразовими, а привчити малюка до горщика виявляється простіше.  Пропоную купити трусики подгузники
Крім того, багатьох матусь підкорює їх оригінальність і стильний дизайн.
Матеріали. Всі одноразові підгузники складаються з 3 шарів: зовнішній, що прилягає до шкіри і всмоктуючий вологу наповнювач між ними. Для перших двох шарів у якісних трусиках використовується целюлоза (по суті – папір) та бавовна, для третього – абсорбенти різного ступеня ефективності. Вкрай небажано купувати трусики з поліетиленом у складі – вони дешевші, проте «не дихають» і призводять до опрелостям.
Наявність і якість фіксуючих гумок. В ідеалі резиночки повинні бути м’якими, широкими, з внутрішніми швами, не царапающими шкіру. Вони повинні розташовуватися не тільки на талії, але і в області ніжок для кращого утримання вологи.
Додаткові зручності: можливість розірвати боковинки трусиків для більш простого зняття, смуга-індикатор наповненості й липучка для згортання використаних трусиків.