Оформление медицинской карты 026у

12-14-2017

Міністерства охорони здоров’я багатьох країн ввели обов’язковий медогляд для населення, особлива увага приділяється здоров’ю дітей. Щоб оформитися в дошкільний заклад, потрібна медична карта дитини за формою 026/у. У нас поширеною формою довідки для дошкільнят є медкартка для дитячого садка. Для дітей-школярів заводиться медична картка в школу. Ці форми медичних документів називають скорочено – медкартка 026/У-2000. У нас оформление медицинской карты 026у.

Для чого медкартка для дитячого садка або школи 026/У-2000?

Дитяча медична карта 026 потрібна для вступу в дитсадок. Мета медкарти 026/у – допомога у забезпеченні обстеження для профілактики захворюваності в дитячому колективі. Якщо в процесі обстеження виявляється захворювання – це значно підвищує можливість виявити патологію вчасно і усунути її. При необхідності при виявлені проблеми малюк направляється в спеціалізований дитсадок, але частіше просто даються певні рекомендації батькам.

Какие лікарі обстежують на медкарту для школи?

Медична карта 026/У для школи завіряється після консультації деяких фахівців. Перше обстеження робиться педіатром. Потім проводяться огляди та консультації окуліста, ЛОР-лікаря, невропатолог, ортопед, шкірний лікар, хірург і стоматолог. Якщо юний пацієнт має хронічні хвороби, то дільничний направляє його до більш вузького спеціаліста – це залежить від наявних патологій. При настанні 14 років, підлітку рекомендують проходити гінеколога чи андролога, але ці лікарі необов’язкові. При бажанні батьків обстеження проводиться в їх присутності.