Як самостійно встановити автополив

8-2-2017

Завершене озеленення ділянки передбачає обов’язкову установку системи автоматичного поливу. Система автополиву грає завершальну роль у благоустрої ділянки і надає території доглянутий і закінчений вигляд.
Автполив необхідний не тільки для агрокультур або зеленої галявини перед будинком. Це рішення, в тому числі, для спортивних майданчиків, гольф полів, альпійських гірок та футбольних полів, парків і бульварів, і т. д. В деяких країнах системи автоматичного поливу — єдиний спосіб підтримувати життя численних дерев. якщо ви хочете встановити якісно автополив, то рекомендую завітати до спеціалістів на сайт http://dreamgarden.com.ua/

Сучасні системи автоматичного зрошення характеризуються високим рівнем автоматизації, з урахуванням численних факторів, таких як час року і температура, погодні умови, вологість грунту і т. п. При цьому автополив рослин забезпечує всі рослини необхідною кількістю води в суворій відповідності з індивідуальними особливостями кожної рослини. Завдяки такому підходу автоматичний полив створює найбільш сприятливі умови для розвитку рослин з урахуванням їх індивідуальних особливостей.
Підхід до пристрою системи автоматичного поливу

При влаштуванні системи автополиву на ділянці навіть не обов’язково бути людині. Справа в тому, що сучасні системи автоматичного поливу способи справлятися з поливом самостійно і тому господарі можуть не переживати за свої насадження, навіть тоді, коли вони відсутні на дачі.
При автоматичному поливі рослини менше травмуються. Крім того при автоматичному поливі, наприклад, газону не потрібно використовувати багато шлангів, які доводиться протягати через клумби, інші рослини, і м’яти, ламати культурні насадження. Крапельний автополив і дощування позбавляють також від такого недоліку як кірка в околопосадочных лунках, оскільки земля після автополиву залишається пухкої, а, отже, вона добре провітрюється, і до кореневої системи рослин проникають всі необхідні живильні речовини, завдяки чому рослини краще розвиваються і ростуть.
Крім того автоматичний полив позбавляє від фізичної стомлюючого праці – не потрібно тягати важкі лійки, відра, рихлити грунт після поливу і т. д. Незамінний автополив при влаштуванні газону. З допомогою системи автоматичного поливу ви гарантовано отримаєте якісний газон, оскільки все буде виконуватися за всіма правилами.
При автоматичному поливі економно витрачається вода, а це особливо актуально для тих випадків, коли для поливу використовуються дренажні води. Установка дощових датчиків дозволяє регулювати частоту поливу автоматичної системи залежно від рівня опадів. Це значно полегшує роботи з озеленення ділянки, а також істотно економляться водні ресурси.
Як ми працюємо з системами автополиву?

Ми вибираємо тільки перевірені часом системи автоматичного зрошення і поливу. І тому просте обгрунтування: такі системи повинні бездоганно працювати не один рік без постійного втручання, без розривів і збоїв.
Важливо врахувати, що монтаж системи автополиву передбачається ще на етапі проектування, однак якщо це було упущено, то фахівці нашої компанії готові допомогти в вирішенні цього питання.