Як створюється сайт.

1-7-2018

Як створюється сайт.
Якщо ж Ви тільки збираєтеся замовити свій перший сайт, просто повірте, що все це дуже важливо і зустрічається рідко. Приблизно половина Ваших клієнтів користується смартфонами. Мої сайти відмінно відображаються на всіх пристроях. Створені мною сайти виконані так, щоб Ви могли залучити максимальну кількість відвідувачів з соц. Якщо буде потрібно — Ви легко зможете поміняти розробника. Для прикладу візьмемо цей сайт, на якому Ви перебуваєте. він працює на найпопулярнішому в світі движку (CMS і движок — одне і те ж) WordPress. У його розробку вкладено сотні мільйонів доларів, багато професійні програмісти беруть участь у його розвитку в якості хобі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі вибірка в MongoDB.
Результат перед Вами. Красивий, сучасний та зручний сайт, яким легко керувати. Він легко зайняв непогані позиції в Google і Яндекс, створює максимально позитивні враження і регулярно оновлюється. Хороший дизайн — це не тільки красивий зовнішній вигляд. А тепер подивіться на цей сайт. Він однаково добре відображається на мобільному телефоні, на планшеті і на ПК. Змінюються ширини колонок, повністю змінюється меню, шрифти та багато іншого. Все це зроблено для того, щоб будь-якому Вашому клієнту було зручно. Швидке завантаження сторінок — сайт повинен завантажуватися максимально швидко навіть на недорогому телефоні. Даючи відповіді на обох мовах Ви залучите набагато більше клієнтів.
Плюс двомовні сайти отримують дуже хороші бонуси в ранжируванні в пошукових системах. Правильний код — правильно виконаний сайт отримує хороші бонуси від пошукових систем. Наприклад, якщо сайт зручний для користувачів мобільних телефонів (смартфонів) — він буде стояти перед сайтами конкурентів, які не зручні. Також помітним прикладом є рейтинги товарів. Більшість сайтів Ваших конкурентів виконані досить слабо. Якщо сайт багато продає — це хороший сайт. Самописний движок — одна із самих головних прийомів невеликих веб-студій. Він замовив сайт і повівся саме на «самописний» движок. В інтернеті мільярди сайтів.