Подоконники гранитные

4-18-2017

Без названия (3)

Хто одного разу замовляв вироби з каменю – знає що головне в цьому вибрати відповідального виробника, який гарантує якісний результат, а значить забезпечує виготовлення, доставку та монтаж виробів з каменю. З чого почати, що б замовлені підвіконня з граніту виправдали всі очікування – звичайно ж з вибору зразків граніту.
Ми працюємо з більш ніж 30 каръерами, які добувають камінь в Україні. Наші виставкові зали, на сьогоднішній день знаходяться в Одесі та Львові, де Вам буде приємно за чашкою кави вибрати потрібний колір граніту і зробити замовлення. Якщо ж Вам не зручно відвідувати ці міста – немає жодних перешкод, щоб замовити підвіконня з каменю в нашій компанії: спочатку Ви вибираєте відтінок каменю спираючись на нашу палітру на сайті, далі – зацікавили Вас кольору, в кількості двох — трьох зразків граніту для майбутніх підвіконь ми висилаємо Вам кур’єрською службою. Вам необхідно тільки отримати оговореные зразки каменю.Подоконники гранитные, це в нас.
Після виготовлення Ви отримуєте замовлені гранітні підвіконня упаковані в дерев’яні палету на складі служби доставки у Вашому місті, де і виробляєте остаточний розрахунок після огляду товару.
Якщо Вам необхідно замовити гранітні підвіконня з установкою – тоді Вам достатньо зателефонувати нам, і наші майстри зроблять необхідні заміри у Вас на об’єкті, не залежно від того в якій частині України Ви знаходитесь.