Чи потрібні щеплення.

1-3-2018

Чи потрібні щеплення.
Кожна людина має право приймати рішення щодо свого здоров’я та здоров’я своєї дитини. жінок. В останні роки чітко виражена тенденція зростання захворюваності жінок у віці молодше 35 років. Вакцина проти вірусу папіломи людини (ВПЛ) може захистити дівчину від інфікування штамами ВПЛ, які в більшості випадків викликають генітальні гострокінцеві кондиломи і рак шийки матки. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі прививки для детей.
Дівчатам, дівчатам слід проходити вакцинацію у віці 11-12 років. Дівчата також можуть проходити вакцинацію проти папіломавірусу, починаючи з 9 років. Краще всього, якщо дівчина пройде вакцинацію проти папилломвируса до початку статевого життя. Імунізація не може залишатися особистою справою кожного. Метод стає ефективним і гарантовано перешкоджає масовому поширенню захворювань при охопленні більш 90-95 % населення.
У цьому випадку особи з протипоказаннями можуть «дозволити собі» не отримати щеплення без суттєвого ризику захворіти. Коли циркуляція збудника пригнічена, навіть непривитому заразитися не від кого. Вакцинопрофілактика – найбільш ефективний спосіб запобігання різних інфекційних захворювань. .