Найвідоміші продукти IBM.

2-23-2018

Найвідоміші продукти IBM.
В останні роки в сфері інформаційних технологій з’явилося і бурхливо розвивається напрям, що отримало назву «Cloud Computing» («хмарні» обчислення). Сьогоднішню ситуацію можна назвати перехідною цій області: від концептуальних заяв провідні вендори переходять до подання своїх рішень і продуктів з реалізації моделі «хмарних» обчислень. В основі моделі лежить добре зарекомендувала себе концепція сервіс-орієнтованої архітектури (Service-oriented Architecture – SOA). Її використання дозволяє створити необхідне рішення набагато швидше і ефективніше, ніж у разі застосування традиційного проектно-орієнтованого підходу з визначеним обсягом виконуваних робіт і вузькоспеціалізованої платформою для надання фіксованого набору сервісів. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі курсы ibm.
Інфраструктура як сервіс (IaaS) забезпечує обробку даних, зберігання інформації і надає мережеву інфраструктуру, яка дозволяє споживачам запускати довільний програмне забезпечення, включаючи операційні системи і додатки. Подібний підхід популярний серед традиційних постачальників хостингових послуг, так як є найбільш простим і дешевим способом реалізації своїх обчислювальних потужностей. Таким чином, на відміну від класичної схеми ліцензування, замовник несе порівняно невеликі періодичні витрати.
Йому не потрібно інвестувати значні кошти в придбання та апаратної платформи для його розгортання, а потім підтримувати його працездатність. Схема періодичної оплати передбачає можливість «заморожування» виплат постачальнику сервісу в тому випадку, якщо необхідність в програмному забезпеченні тимчасово відсутній. Еталонна архітектура «хмарного» рішення від IBM (Cloud Computing Reference Architecture – CCRA) (див. рис. 1) визначає основні архітектурні елементи, що реалізують середовище «хмарних» обчислень. рис. 2). рис. 3).