наушники монстр битс

3-9-2017

Звуки відіграють у нашому житті набагато більшу роль, ніж може здатися на перший погляд. Вони нас орієнтують, з допомогою звуків ми обмінюємося корисної і не дуже інформації. А ще зібрані в гармонію звуки здатні впливати на наш настрій. Вчені неодноразово доводили зв’язок між здоров’ям живих істот і звуковим фоном, який їх щодня супроводжує. Бути може, саме із-за цієї невидимої зв’язку багато прагнуть оточити себе приємною музикою, купуючи аудіотехніку — підсилювачі, програвачі, акустику. Рекомендую купити наушники монстр битс

Для багатьох звук у вухах — це не просто спосіб вбити час в транспорті, це ще й спосіб отримати свій власний простір, якого в повсякденному житті деколи так не вистачає. Щоб це простір було комфортним і затишним, необхідно, щоб навушники ідеально підходили — добре сиділи і, звичайно ж, мали приємним звучанням. Підібрати свою пару навушників не легше, ніж, скажімо, знайти для себе гарний одяг. Прилавки магазинів ломляться від сотень і сотень моделей за різними цінами — від «рубль — відро» до таких, вартість яких обчислюється тисячами доларів.
Як тут не розгубитися в різноманітті форм і характеристик? Відповідь проста — потрібно лише раз і назавжди розібратися для себе в класах і різновидах цих пристроїв. Після цього слід подумати, якою клас навушників краще всього підходить для ваших цілей, і далі орієнтуватися по своїм фінансовим можливостям.
⇡#Способи кріплення навушників на голові

Форма голови у всіх різна, тому одна і та ж модель навушників може ідеально підходити для однієї людини і бути абсолютно неприйнятним для іншої. Щоб задовольнити всі запити, конструктори і дизайнери придумали багато способів кріплення навушників на голові любителя музики.
Класичний варіант — дугове кріплення, або «навушники з оголовьем». Дуга таких навушників огинає голову, притискаючи до вух чашки з випромінювачами.

Другий варіант — гак. Навушники являють собою два гака, які чіпляються за вушні раковини, утримуючи капсуль з динаміком навпаки слухового проходу. Оскільки дане кріплення використовує той же принцип, що і окуляри, такий варіант буде не дуже зручним для тих, хто постійно носить оправу.

Третій варіант носіння навушників — потилична дуга. Схожий на попередній, з тією різницею, що гаки з’єднані легкої дужкою, що проходить по потилиці.

Четвертий варіант — вкладиші. Це невеликі портативні навушники, які зазвичай додаються до смартфону або до MP3-плеєру. Вони просто вставляються в вушну раковину і як би лежать там. Цей варіант має багато недоліків — навушники не прилягають щільно до вушного отвору, тому якість переданого звуку зазвичай страждає. Крім цього, такий варіант кріплення у вусі ненадійний — при активному русі вони випадають.