Проектное бюро ФСК Реновация

12-12-2017

Вам знайомі такі ситуації?
Ви перебрали купу підрядників і не знаєте кого вибрати?
Вам набридло, що вас тикають в ТЗ зі словами «ми про це не домовлялися?»
Ви замовили проект і втомилися чекати результатів?
Вам зробили проект, але він не економічний і не раціональний?
Проектувальники зробили не те, що ви хотіли і виставляють все нові і нові рахунки за дрібні доопрацювання?
У нас Проектное бюро ФСК Реновация.
Тоді варто замовити проект складу в такий проектної компанії, де з одного боку буде хороший баланс по співвідношенню ціна/якість, де можна буде легко зв’язатися з керівництвом, оперативно вирішити будь-яке питання, отримати швидко проектне рішення. Завжди варто звернутися до професіоналів даного сегмента проектного ринку — професіоналів в області проектування складів і виробничих будівель. І однією з таких компаній є ФСК Реновація — ПРОЕКТСКЛАДА.РФ.

Компанія ТОВ «ФСК Реновація» заснована в 2010 році, основний вид діяльності якої — проектування складів. Ми пропонуємо клієнтам проектування та будівництво складів.

Засновник і керівник компанії Щепилов Євген Сергійович — спеціаліст (інженер-конструктор), що володіє унікальним досвідом роботи над такими об’єктами, як реконструкція Державного Академічного Великого театру, розробник розділу підсилення фундаментів при реконструкції Державного Академічного Малого театру. Фахівець в області проектування і будівництва будь-яких видів споруд, огорожі котлованів, фундаментів, паль і т. д.