Як дітям легко вчити математику.

10-29-2018

Як дітям легко вчити математику.

Вкажіть ел. пошту і отримайте знижку 5% вже на перший замовлення. Книга мені сподобалася, почали використовувати з 1 класу. Дитина зацікавлено слухав і розглядав картинки, в результаті тему засвоїли, домашнє завдання виконано самостійно. Книга барвиста, все коротко і доступно, з прикладами. Пані NM, потрудіться самі розібратися в тих речах, які критикуєте. Ваша критика: «та ні, число — це одне з основних понять математики, універсальний ключ, без якого в науці не відкриється жодна двері». Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі репетитор по математике в Калуге для сдачи ЕГЭ.
Ви не задоволені недостатнім повагою автора до чисел. Зате є така цифра І вона десята, якщо рахувати від одиниці. Ви, критикуючи книги з математики, самі виявилися нездатні порахувати цифри. І анекдот ваш не в тему. Символ 1/ 3 позначає звичайну дріб (тобто одну частину цілого, розділеного на три частини). Десятковий дріб 0, 4 — інший спосіб запису дробової частини цілого числа». Ваша критика: «2 — позитивне число (клянуся вам, воно більше нуля.
), 1/ 3 — це ніякий не символ, а повноцінне число, до того ж ціле ділили на три рівні частини, а не на око. Яка ще дробова частина у цілого числа. Це слово розбирають на частини, а які дробові частини можна виділити у 0 або 1. У вас точно проблеми з визнанням того, що числа — різновид символів. А решта чіпляння до слів просто непристойні. Правильно, це з теорії чисел. Не знаю, ненавидите ви математику чи ні, але уявлення про неї ви безумовно маєте мало.