Як вибрати і купити якісний ендоскоп або цистоскоп

4-9-2017

Ендоскопи медичні, у тому вигляді, який вони мають зараз, були винайдені порівняно недавно. Але сама ідея дослідити органи зсередини з’явилася в умах служителів Гіппократа задовго до цього. Прообразом сучасного апарату був светопроводник, названий так самим винахідником. Джерелом світла в ньому виступала свічка, а призначення його – дослідження прямої кишки і матки. На жаль, застосовано цей прилад не був, і тільки через 20 років вдосконалений ендоскоп дозволив провести перше дослідження. Хочу порекомендувати купить эндоскоп за доступною ціною

Безсумнівно, ендоскопічне обладнання 19 століття сильно відрізняється від сучасного. Воно сильно змінилося, було доповнено фотозйомкою, стало безпечним для пацієнта, так як перші досліди залишали опіки.

Сучасне ендоскопічне обладнання

Сьогодні прилад отримав велике поширення в багатьох галузях медицини. З’явилися додаткові можливості – висновок дослідження на екран або запис на плівку, фотозйомка.

Основний поділ здійснюється на дві групи: гнучкі і жорсткі ендоскопи. Кожна з них має свої переваги. Гнучкі, за рахунок своєї конструкції, що збільшують площу обстеження, на відміну від коротких жорстких. Вони ж, в свою чергу, дають більш детальне зображення.

Дослідження різних органів має свої особливості, виходячи з яких міняються і прилади. У гінекології застосовується лапароскоп, для дослідження прямої кишки – ректоскоп, в урології – цистоскоп (читайте), а для вилучення чужорідних тіл з стравоходу буде незамінний эзофагоскоп. Всі перераховані вище апарати відносяться до жорстких эндоскопам.

Гнучкі також мають різновиди. Артериоскоп – з його допомогою вивчають судини; бронхоскоп – бронхи; гастроскопа – стравохід, шлунок і дванадцятипалу кишку; цистоскоп – жовчний проток; колоноскоп – ободова кишка.

Розрізняється і оптика, якою обладнаний той чи інший вид ендоскопів. Для гнучких характерна волоконна оптика, а для жорстких лінзова.

Жодна клініка не зможе обійтися без даного приладу. Його відсутність унеможливлює проведення величезної кількості обстежень. Важливо і те, що купити ендоскоп (дивитися) необхідно для більшості галузей – гінекології, урології, терапії та ін.

Сучасне медичне обладнання купити (technoselection.ru) – означає підтримати престиж установи та підвищити рівень обслуговування хворих. Не секрет, що ендоскопічне обстеження – не найприємніше, і наскільки безболісним воно буде, залежить від ступеня якості техніки.