Як вибрати органайзер

6-6-2017

Порядок в будь-яких речах забезпечує комфорт користування ними. Щодо косметики це правило працює навіть не вдвічі, а втричі — скорочуючи час на повсякденний макіяж і догляд за обличчям і тілом. Що ж допоможе зробити ваш салон на дому» або «домашню студію візажу» по-справжньому зручною? Тільки правильно підібраний органайзер! Хочу запропонувати Вам онлайн органайзер

Варіанти оформлення органайзера

Мабуть, ми стали значно краще жити у порівнянні з попереднім поколінням — тоді жінки обмежувалися однією косметичкою. Сьогодні ж від безладу, мотлоху і «блукаючих по будинку» приладдя для мейк-апу рятує тільки органайзер для косметики. Рекомендую онлайн органайзер

Види органайзерів розрізняються за завданнями, матеріалів, кольорів і форми. Органайзером може стати досить велика косметичка з додатковими відділеннями, кишеньками і резиночками, під якими фіксуються олівці, пензлі й інші предмети. А ще:

сумка, м’яка або жорсткої форми,
прозорий пластиковий ящик,
розсувна «скринька» або коробка,
забавна штучка з «кишенями», яку зручно повісити на будь найближчий гачок.
У чому користь?

Речі зберігаються на своїх місцях, перестають «кочувати» з сумки в косметичку і на полицях по всьому будинку.
Дуже легко взяти з собою до дзеркала все необхідне відразу.
Спонж, кісточки, гребінці, пінцет, всілякі пристосування не псуються, менше ризик втратити улюблені тіні або компактну пудру, впустивши їх на підлогу і розбивши.
Як перевірити якість вашого майбутнього органайзера?

Зробити це можна тільки при покупці, тримаючи річ в руках. Зараз дуже багато пристосувань привозиться з далекого Китаю, тому заздалегідь гарантувати, як у модних брендів, ідеальну працездатність і тривалий термін служби, неможливо. Що потрібно зробити?

ВСЕ закриваються відділення обов’язково випробуйте — відкрийте і закрийте.
У пластикових моделей перевірте якість лиття, висувні деталі (скриньки) перевірте на плавність ходу.
Замки-блискавки, липучки у моделей з тканини також потрібно випробувати.
Якість швів у зшитих моделей не повинно викликати запитань — вони повинні бути рівними, не мати «прогалин», не повинно бути видно «бахроми».
Якість матеріалу: занадто тонкий швидко вийде з ладу.