Як вибрати стільниковий телефон

6-4-2019

Как выбрать сотовый телефон
Мобільна IP — телефонія, яка здатна винести «зону дії» корпоративної телефонії за межі офісу. При цьому, FMC — трубка (мобільний телефон, що підтримує технологію FMC) — це ключовий елемент при впровадженні послуги. Це альтернативний стандарт GSM, який відрізняється великим радіусом покриття базових станцій.
Також хочемо порекомендувати — http://wildshop.site/
В Україні на стандарті CDMA працює національний оператор зв’язку , який також дає можливість підключити до мобільного трубці прямий міський номер. Тому обов’язково уточнюйте таку можливість в офіційних характеристиках до апаратів або у офіційних дилерів.
При виборі мобільних телефонів послуги для FMC рано чи пізно Ви станете перед вибором: смартфон або «звонилка».
Ми рекомендуємо орієнтуватися на свої завдання та особливості бізнесу. А може Вам потрібно робити фото різних об’єктів для демонстрації клієнтам, підготовки заходів або проектно — дослідницьких робіт.
Тоді Вам більше підійдуть смартфони (є хороші доступні моделі, наприклад, LG Optimus Zone 3 або Xiaomi Redmi, які підтримують CDMA).
Завдання — забезпечити зв’язок на виїздах і відрядженнях, при цьому щоб телефон довго тримав заряд. Ну або просто «ціна має значення». Це звичайні мобільні телефони (якщо порівнювати зі смартфонами), невеликі за розмірами, з мінімальним набором додаткових функцій. , які підтримують CDMA і представлені на ринку України, досить бюджетні, проте якість їх радіомодуля (і відповідно якість сигналу і звуку при вхідні та вихідні дзвінки) може сильно відрізнятися, в залежності від марки і моделі.
З гіркого досвіду офіційних дилерів можемо сказати, що головною складністю під час самостійної купівлі CDMA телефонів в салонах мобільного техніки або інтернет — сайтах в тому, що в одній моделі можуть бути кілька модифікацій — одна з підтримкою CDMA і GSM, а інша — виключно GSM. Причому зовні вони ніяк не будуть відрізнятися.
На екрані Ви побачите серійні номери з позначками MEID або IMEI. Якщо телефон підтримує стандарт CDMA, то в списку буде номер з позначкою MEID.